18 C
Ankara
21.7 C
İstanbul
27 C
İzmir
25 Eylül 2021, Cumartesi
Diğer
  Ana SayfaYazarlarKendine iyi bak

  Kendine iyi bak

  Bugün moralin çok mu bozuk neden yanında birini arıyorsun kendine dök içini kendi kendine konuş dertleş kendinle, deli desinler kime ne? İnsanlar bize canının istediğini diyebiliyorken aman ya kırılmasın dostluğumuz bozulmasın diyorsun?

  Avatar of şeyda yüksel
  Şeyda Yükselhttps://haberton.com/
  Şeyda Yüksel, 1994 doğumlu. İstanbul Gelişim Üniversitesi İnsan Kaynakları yönetimi 2. Sınıf terk. 4 sene icra departmanında icra sorumlusu olarak çalıştı. Bursa'da ağır ceza ve asliye cezada devam etti.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Size hep mutluluğu armağan etmek isteyen insanlar bulundurun çevrenizde. Önce kendinize iyi bakın sonra yine kendinize iyi bakın. Kendine iyi bak kendim….

  Öncelikle merhaba demek istiyorum ama bu kez sizlere değil kendime demek istiyorum Kendimi özlediğim bir güne, kendim gibi olduğum bir güne, kendimi istediğim gibi ifade ettiğim bir güne merhaba diyorum…

  Merhaba kendim sizde özlüyor musunuz kendinizi o mutlu olduğunuz anları zamanları aman ya buna mı üzüldün canım kendim dediğiniz günleri. Şunu bilin ki sen istemediğin sürece kimse sana seni geri vermez kendimi istiyorum diye ruhunuza iletmeniz iletişime geçmeniz gerek İnsanları biraz kenara koymanın ve başkalarının sözlerini isteklerini ertelemenin vakti gelmedi mi sizce de?

  Nasıl yani dediğinizi biliyorum şöyle… Neden o üstüne giydiğin kıyafetini başkası beğenip onaylayana kadar giyip giymeme kararı veriyorsun hoşuna gidip gitmemesine sen karar ver bir başkası değil okuduğun bölümü başkalarının a gerçekten bence bu bölüm çok iyi diyecek diye okumayı tercih ediyorsun Saçlarını pembeye mi boyatmak istiyorsun ya şimdi herkes kesin dalga geçer diye düşünmek yerine kendi isteklerine neden kulak vermiyorsun.

  Bugün moralin çok mu bozuk neden yanında birini arıyorsun kendine dök içini kendi kendine konuş dertleş kendinle, deli desinler kime ne? İnsanlar bize canının istediğini diyebiliyorken aman ya kırılmasın dostluğumuz bozulmasın diyorsun? Neden diyorsun karşında ki istediğini söylerken fikri sorulmadığı halde seni eleştirirken senin için hiç üzülür mü acaba dedi mi Ah be Güzel insanlar, neden toplumu çevrenizi bu kadar çok dinliyorsunuz.

  Gözlerinizi kapatın ve yarın bu hayatta olmama ihtimalinizi düşünün işte o an bir çok pişmanlık belirecek içinizde başkaları için yapıp kendiniz için yapmadığınız her fedakarlık için küfredeceksiniz kendinize. Ve şunu unutmayın ki sizi gerçekten seven insanların sizden alacağı en son şey ‘kendinizden verdiğiniz ödündür ‘size değer veren insanların kendinize yaptığınız fedakarlıkta gözü olmaz sizden almak isteyen insanlar değil size hep mutluluğu armağan etmek isteyen insanlar bulundurun çevrenizde. Önce kendinize iyi bakın sonra yine kendinize iyi bakın. Ve son sözüm olarak kendine iyi bak kendim….

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler