TRY - Türk Lirası
EUR
18,2355
USD
17,9126
GBP
21,6250
CNY
2,6489
23.5 C
Ankara
29.6 C
İstanbul
35.7 C
İzmir
7 Ağustos 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatKemal Sunal ve Charlie Chaplin heykeli sergilendi

  Kemal Sunal ve Charlie Chaplin heykeli sergilendi

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Sinemanın iki ünlü siması Kemal Sunal ve Charlie Chaplin’in canlandırdığı karakterler ‘Canlı heykel’ performansı ile Avcılar’da sergilendi.

  İki ünlü sanatçının canlı heykelini görenler şaşkınlıkla onları inceledi.

  Kemal sunal ve charlie chaplin heykeli sergilendi
  Kemal Sunal ve Charlie Chaplin heykeli sergilendi

  Amatör tiyatro sanatçıları Cemal Uçarman ile Emrah Art, halkı gülümsetebilmek amacıyla bir araya geldi. Marmara Caddesi’ndeki Deprem Anıtı önüne gelen canlı heykel performansı sergileyen iki sanatçıyı görenler durup şaşkınlıkla ne olup bittiğini anlamaya çalıştı. Özellikle çocuklar canlı heykellerin yanına kadar giderek onların hareket edip edemediklerini anlamak istedi. Birçok kişi cep telefonları ile bunları görüntülerken daha sonra selfie çekmeye çalıştı.

  Sinemanın iki ünlü siması kemal sunal ve charlie chaplin’in canlandırdığı karakterler ‘canlı heykel’ performansı ile avcılar’da sergilendi.
  Sinemanın iki ünlü siması Kemal Sunal ve Charlie Chaplin’in canlandırdığı karakterler ‘Canlı heykel’ performansı ile Avcılar’da sergilendi.

  Charlie Chaplin’in ‘Şarlo’ ve Kemal Sunal’ın ‘Çöpçüler Kralı’ karakterini hareketsiz canlandırırken sadece bağış kutusuna para bırakıldığı zaman teşekkür amacıyla minik hareket yapan Cemal Uçarman, “Toplumu gülümsetmek istedik. Bunu da herkesin tanıdığı iki ismin canlı heykel performansı ile gerçekleştirdik. Büyük ilgi gördük” dedi. Emrah Art da, “İnanılmaz güzel tepkiler aldık. Bu mutluluk bize yeter” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler