TRY - Türk Lirası
EUR
20,394
USD
18,809
GBP
23,211
CNY
2,783
31 Ocak 2023, Salı
Ana SayfaYazarlarKaçış planı

Kaçış planı

Mine Meriç
Mine Meriçhttps://haberton.com/
Mine Meriç, 1999 yılı Edirne doğumlu. Tekirdağ'da yaşıyor. Akdeniz Üniversitesi Halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü mezunu. Tarihe, Irklara, Mitolojiye, Astrolojiye, Gökyüzüne meraklı. En büyük tutkusu yazı yazmak, ilkokul yıllarından beri şiir, kompozisyon, hikayeler gibi türleri yazmayı seviyor.

Haftanın Öne Çıkanları

Kaçış planı… Kafanın içindeki sesleri durdurmak için düşünmemek için ne kadar çerezlik dizi varsa hepsini izlersin.

Sessizlik tüm düşünceleri beynine doldurduğu için ne bulursan izlersin, önüne ne çıkarsa, kısa uzun farketmez.

Bağımlılık gibi boş olduğun her an oturduğun, yürüdüğün, uyurken, uyanırken ne zaman olursa olsun. Ama sebebi kendimizden kaçmamız. Sadece ufak bir boşluk oluşturmak için izlersin. İzlediğin seni etkilemez belki , aklına kazınmaz. Ama zaman geçer duymak istemediklerini duymaz görmek istemediklerini görmezsin.

İç sıkıntıların her an ağlamana müsaitken kendini eğlendirmek güldürmek için bir çıkış yolu bulmuş hissedersin. Doğrusu yanlışı başka yol bulamayınca insan ne yapacağını şaşırıyor. Ne yaşadığını bilmediğimiz insanlar için yorum yapmak güç. Acılar herkesçe farklı yaşanır farklı ifade edilir. Bu sebeple atlatmak için kendini videolar izlemeye diziler izlemeye vermek kurtuluş olmasa da bir kaçış planı gibidir. Düşünmekten kaçış, hayattan kaçış gibi.

Sanki kendini yok etmek ister gibi her şeyden soyutlanmak için plan yapmışsındır tek yolun zihnini başka şeylerle doldurmaktır yoksa yaşayamayacaksındır. İşte bu yüzden her an izleyecek her hangi bir şey ararsın. Kendini bitirmemek için diziler filmler bitirirsin. Kendini kurtarmak için bu doğru geliyorsa yap, iyi geliyorsa devam et. Hayat senin dert senin ama unutmayın ki sen, ben, biz çok değerliyiz.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler