17.8 C
Ankara
25.3 C
İstanbul
32 C
İzmir
Salı, Haziran 22, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor Haberleri - Son DakikaJudoda Olimpik Milliler, Dünya Şampiyonası için kampta

  Judoda Olimpik Milliler, Dünya Şampiyonası için kampta

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Budapeşte’de 6-13 Haziran tarihlerinde yapılacak olan Tokyo Yaz Olimpiyatları için Judoda Olimpik Milliler, Dünya Şampiyonası için kampta.

  Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de Tokyo Yaz Olimpiyat Oyunları son viraj müsabakalarına katılacak Judo Olimpik Kadın ve Erkek Milli takımlarının ortak çalışma kampları devam ediyor.

  Tokyo Yaz Olimpiyat Oyunları öncesi puan ve kota kazandıracak son organizasyon olan Büyükler Dünya Şampiyonası öncesi Olimpik Kadın Milli Takımları Slovenya’da çalışıyor. Kadın Milliler Slovenya’dan sonra İspanya’da ortak çalışma kampına katılacak.

  Judoda olimpik milliler, dünya şampiyonası için kampta
  Judoda Olimpik Milliler, Dünya Şampiyonası için kampta

  Erkek Milli takımı ise Gürcistan’da sürdürdüğü ortak kamp çalışmalarını uzatarak, Dünya Şampiyonası’na kadar hazırlıklarını Tiflis’te sürdürecek. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler