16.4 C
Ankara
17.9 C
İstanbul
21 C
İzmir
Perşembe, Nisan 22, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatJason Statham 'Five Eyes' filmi için Antalya'da

  Jason Statham ‘Five Eyes’ filmi için Antalya’da

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Okunmalı

  Ünlü yönetmen Guy Ritchie ile Jason Statham ‘Five Eyes’ filminin çekimi için Antalya’ya geldi

  1.8 milyar TL’ye inşa edilen ve dev bir film platosuna dönüşen EXPO alanı ve tarihi Kaleiçi’ndeki ‘Five Eyes’ filmi çekimlerin den görüntü alınmasına izin verilmiyor.

  EXPO ANTALYA ALANI EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

  Turizmin başkenti Antalya’da 2016 yılında düzenlenen dünyanın en büyük organizasyonlarından biri kabul edilen Expo 2016 kapsamında, 1100 dekarlık 1.8 milyar TL maliyetli Expo Antalya alanı, ünlü aktör Jason Statham’ın oynadığı filmin çekimlerine ev sahipliği yapıyor. Ünlü yönetmen Guy Ritchie ve Jason Statham’ın bir araya geldiği aksiyon filmi ‘Five Eyes’in Antalya’daki çekimlerine başlandı.

  Jason statham 'five eyes' filmi için antalya'da
  Jason Statham ‘Five Eyes’ filmi için Antalya’da

  Yaklaşık bir ay önce çekim ekibinin Antalya’ya geldiği ve Lara’daki Akra Barut Hotel’e yerleştiği hem Expo hem de Kaleiçi ve diğer çekim alanlarındaki planlama ve hazırlıkları yaptıkları öğrenildi. Guy Ritchie ve Jason Statham ile diğer oyuncuların ise geçen hafta büyük gizlilik içinde Antalya Havalimanı’na iniş yaptığı, CIP’ten hizmet alarak farklı bir otele yerleştikleri kaydedildi. 

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler