TRY - Türk Lirası
EUR
17,4156
USD
16,6793
GBP
20,2186
CNY
2,4905
16.2 C
Ankara
20.7 C
İstanbul
21 C
İzmir
30 Haziran 2022, Perşembe
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor Haberleriİzmir'de yaz ve kış spor okulları açılıyor

  İzmir’de yaz ve kış spor okulları açılıyor

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, yaz ve kış spor okulları projesi kapsamında 16 ayrı tesiste, 27 farklı branşta, 100’ün üstünde eğitmenle yeni sezona hazır.

  Geçen yıl boyunca 46 bin çocuk ve yetişkinin eğitim aldığı spor okullarında 2022 yaz dönemi 20 Haziran’da başlayacak. Bu yıl sadece yaz döneminde 25 bin kişiye eğitim verilmesi hedefleniyor. Okullar 16 ayrı tesiste basketbol, cimnastik, voleybol, futbol, tekvando, judo, tenis, atletizm, satranç, step-aerobik, pilates, zumba, sağlıklı yaşam, kano, zeka oyunları, yüzme, su topu, masa tenisi, halk oyunları, dans, yoga, capoeira, güreş, optimist, futsal, badminton ve kondisyon branşlarında hizmet verecek.

  İzmir'de yaz ve kış spor okulları açılıyor
  İzmir’de yaz ve kış spor okulları açılıyor

  Eğitim tesislerine ek olarak Celal Atik Yüzme Havuzu ve İzmir Marina Tesisleri de yüzme eğitimlerine açılacak. ‘Yüzme Bilmeyen Kalmasın’ mottosuyla yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında muhtarlıklar ve dayanışma merkezleriyle ortaklaşa yürütülen projelerle yüzme bilmeyen çocuklar İzmir Marina’da eğitim alabilecek. Su sporlarını teşvik etmek için Konak, Bornova, Karabağlar, Çiğli, Menemen, Kiraz, Beydağ’ın dezavantajlı mahallelerinde portatif havuzlar kurulacak.  

  İzmir büyükşehir belediyesi gençlik ve spor kulübü, yaz ve kış spor okulları projesi kapsamında 16 ayrı tesiste, 27 farklı branşta, 100’ün üstünde eğitmenle yeni sezona hazır.
  İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, yaz ve kış spor okulları projesi kapsamında 16 ayrı tesiste, 27 farklı branşta, 100’ün üstünde eğitmenle yeni sezona hazır.

  HER KESİME HİTAP EDECEK

  Yaz spor okullarının ücretleri 60 TL ile 150 TL arasında değişiklik gösteriyor. Bayraklı, Karabağlar, Evka-4 Naim Süleymanoğlu ve Çiçek Halı Saha’da futbol, Çırpı Çok Amaçlı Spor Salonu’nda badminton, voleybol, futsal, basketbol, Foça Bağarası’nda step-aerobik, Asarlık Çok Amaçlı Spor Salonu’nda badminton, Beydağ Spor Salonu’nda hareket eğitim, futbol ve voleybol, “Her alanda, her yaşta spor” projesi kapsamında altı farklı tesiste yetişkinlere step-aerobik, zumba, sağlıklı yaşam, Uzundere Can Çağnay Spor Salonu’nda güreş, Bornova Havuz İzmir’de özel öğrencilere yüzme, Celal Atik Spor Salonu’nda özel öğrencilere basketbol eğitimleri ücretsiz yapılacak. Spor okullarına 2017 ve daha önceki yıllarda doğanlar ise başka bir kriter aranmadan katılabiliyor.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler