TRY - Türk Lirası
EUR
20,559
USD
18,815
GBP
23,028
CNY
2,792
3 Şubat 2023, Cuma
Ana SayfaHaberlerSpor Haberleriİzmir Basın Ligi'nin şampiyonu TSYD İzmir

İzmir Basın Ligi’nin şampiyonu TSYD İzmir

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

İzmir Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen İzmir Basın Ligi 2022 Hüseyin Yangır Sezonu Halı Saha Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) İzmir Şubesi takımı oldu. 

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) tarafından basın mensuplarının kaynaşması, motivasyonu ve spora teşvik edilmesi için düzenlenen İGC İzmir Basın Ligi 2022 Hüseyin Yangır Sezonu Halı Saha Futbol Turnuvası, Celal Atik Spor Salonu’ndaki ödül töreni ile sona erdi. Turnuvanın final maçında Yenigün’ü 9-4’lük skorla mağlup eden TSYD İzmir, kupanın sahibi oldu.

Izmir basin liginin sampiyonu tsyd - spor haberleri - haberton
İzmir basın ligi’nin şampiyonu tsyd i̇zmir

TSYD İzmir’in şampiyon olduğu turnuvada, Yenigün Spor ikinci, Turkuvaz Medya Grubu ise üçüncü oldu. Turnuvanın şampiyonu olan TSYD İzmir’e kupasını İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve İGC Başkanı Gappi takdim etti.  Turnuvaya ismi verilen merhum gazeteci Hüseyin Yangır’ın çocukları Evren Yangır ve Emre Yangır’a anı plaketlerini ise TSYD İzmir Şube Başkanı Bahri Okumuş takdim etti.

TSYD İzmir’in şampiyon kadrosunda Bahri Okumuş, Gökhan Özyurtlu, Ali Gözeten, Hasan Ercazip, Serhan Çifdalöz, Arda Akman, Sinan Kerim Uçkaç, Fatih Öner, Eray Arpaşin, Onur Tungut ve Yiğit Ege Ak isimleri yer alırken, TSYD İzmir’den Arda Akman, 16 gol atarak Yenigün Spor’dan Arda Yoğurtçu ve DHA Spor’dan Davut Can ile birlikte gol kralı oldu.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler