TRY - Türk Lirası
EUR
18,1895
USD
18,1049
GBP
21,3741
CNY
2,6557
29.6 C
Ankara
29.6 C
İstanbul
35.9 C
İzmir
19 Ağustos 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıITT Forum Antalya'da yapıldı

  ITT Forum Antalya’da yapıldı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Avrupa’nın 6 ülkesinden 150 acente yetkilisi ve sektör temsilcileri, ‘Şimdi Kemer Zamanı’ temasıyla düzenlenen  ‘ITT Forum Antalya’ için, Antalya’nın Kemer ilçesinde 10-13 Haziran 2022 tarihlerinde bir araya geldi.

  ‘ITT Forum Antalya’ toplantısına katılan AKTOB Başkanı Dr. Erkan Yağcı Kemer ve Antalya’nın Avrupa Turizm kaynak pazarlarındaki yeri ve önemine ilişkin değerlendirme yaptı. 

  Kemer yeniden Avrupa’nın aranan destinasyonu olacak

  “ITT Forum uzun aradan sonra Avrupa’dan gelen profesyonellere yönelik Kemer’de düzenlenen ilk ve devam ettirilmesi gereken bir etkinlik. Kemer’in sürdürülebilir şekilde, Avrupa kaynak pazarlarında aranan destinasyon haline gelmesi için satış pazarlama çalışmalarının destinasyon odaklı devam ettirilmesi gerekmektedir.” dedi.

  Forum nedeniyle Antalya’ya gelen acente yetkilileri ve konaklama sektör temsilcileri yüz yüze görüşme olanağı buldu. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler