14.2 C
Ankara
15.5 C
İstanbul
19.3 C
İzmir
Çarşamba, Nisan 21, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel Haberlerİtfaiye eğitimler ile güçleniyor

  İtfaiye eğitimler ile güçleniyor

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Okunmalı

  İtfaiye eğitimleri okullar başta olmak üzere resmi ve özel kuruluşlarda verdiği farkındalık eğitimleri ile personelini güçlendiriyor.

  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, okullar başta olmak üzere resmi ve özel kuruluşlarda verdiği farkındalık eğitimlerinin yanı sıra kendi personeline verdiği eğitimlerde de ekipleri farklı alanlarda güçlendiriyor.

  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye personeli tarafından yangınların nedenleri, yangınlara karşı alınacak tedbirler ve yangın yerinde nasıl davranılması gerektiği konularında on binlerce kişiye verdiği eğitimlerin yanı sıra kurum içi eğitimlerle de personeli eğitiyor.

  İtfaiye eğitimler ile güçleniyor
  İtfaiye eğitimler ile güçleniyor

  İlk yardım başta olmak üzere farklı alanlarda verilen eğitimlerden kent merkezi başta olmak üzere tüm ilçelerdeki itfaiye personelinin faydalandığını ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, eğitimler sayesinde personelin yangın başta olmak üzere her türlü felakete karşı güçlendirildiğini belirttiler.

  Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü’nden alanında uzman kişiler tarafından verilen eğitimlerin pandemi koşullarına uygun şekilde kısıtlı sayıda personele önlemler eşliğinde verildiğine dikkat çeken yetkililer, toplam 175 personelin eğitimlerden faydalanacağını ve bu eğitim faaliyetlerinin ilerleyen süreçte de mutlaka devam edeceğini ifade ettiler. 

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler