TRY - Türk Lirası
EUR
17,5319
USD
17,2312
GBP
20,5157
CNY
2,5688
27.5 C
Ankara
25.5 C
İstanbul
30 C
İzmir
6 Temmuz 2022, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş Dünyasıİtalyan marka Ducati'den SAP ile iş birliği

  İtalyan marka Ducati’den SAP ile iş birliği

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Motosikletler üreten İtalyan marka Ducati’nin, müşteri deneyimi, tedarik zinciri ve inovasyon odaklı dijital dönüşüm yolculuğu için kurumsal uygulama ve yazılım alanında pazar lideri SAP ile çalışacağı duyuruldu.  

  İspanya’nın başkenti Madrid, iş dünyasında dijital dönüşüm, sürdürülebilirlik ve inovasyonun konuşulduğu önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Etkinlikte, 1926’da kurulan ve 1946’dan bu yana yüksek performanslı motosikletler üreten İtalyan marka Ducati’nin, müşteri deneyimi, tedarik zinciri ve inovasyon odaklı dijital dönüşüm yolculuğu için kurumsal uygulama ve yazılım alanında pazar lideri SAP ile çalışacağı duyuruldu.  

  İtalyan şirket, SAP iş birliğiyle tedarikçileri ve iş ortakları ile akıllı bir iş ağı oluşturarak süreçlerinin dijitalleşmesini ve bilgi akışının doğruluğunu ve güncelliğini artırmayı amaçlıyor. Markaya tutkuyla bağlı müşterilerini işinin merkezine koyan Ducati, giderek karmaşıklaşan küresel tedarik sistemine etkin ve verimli bir şekilde yanıt verebilmek için bunları gerekli adımlar olarak görüyor. 

  Bu hedeflere ulaşmak için İtalyan şirket ayrıca, çevrimiçi iş yönetimi süreçlerinde SAP E-Ticaret Çözümünü ve genişletilmiş ve entegre bir dijital tedarik zinciri oluşturmayı sağlayacak çevik bir tedarik zinciri planlaması için SAP Entegre İş Planlama (IBP) çözümlerini kullanacak. 

  “TEDARİK ZİNCİRLERİ GİDEREK DAHA KARMAŞIK HALE GELİYOR” 

  Tutkulu müşterilerin her zaman şirket stratejisinin merkezinde yer aldığını ve onlara iki tekerleğin dünyasında mümkün olan en iyi deneyimi sunmaya çalıştıklarını vurgulayan İtalyan şirket CEO’su Claudio Domenicali, “Ürün geliştirmeye odaklandığımız göz önüne alındığında, iş süreçlerimizin başarısı için inovasyona ve teknolojiye güveniyoruz.

  Italyan marka ducatiden sap ile is birligi 1 - i̇ş dünyası - haberton
  İtalyan marka Ducati’den SAP ile iş birliği

  Tedarik zincirlerinin giderek daha karmaşık hale geldiği ve dönüşüme maruz kaldığı bu dönemde SAP gibi bir iş ortağının yanımızda olması ve sunduğu yenilikçi yazılım çözümleri, İtalyan şirket’nın tedarik zincirini her zamankinden daha da esnek, çevik ve entegre hale getirmesine olanak tanıyacak. Böylece ‘Ducatici’lerin ihtiyaçlarına daha iyi cevap verecek bir tedarik ve üretim sistemi kuracağız” diye konuştu. 

  “MÜŞTERİ DENEYİMİNE ODAKLANMAK, BÜYÜMENİN ANAHTARI” 

  SAP Güney Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Başkanı Emmanuel Raptopoulos ise “Ducati markası mükemmellikle eş anlamlı; tüm dünyada ürünlerinin kalitesi ve her yarışta gösterdiği rekabet gücüyle tanınıyor. Ducati, müşterilerine sunduğu deneyim konusunda çok yüksek standartlara sahip ve sofistike bir Tedarik Zinciri işletiyor, bu nedenle uçtan uca süreç entegrasyonu ve ulaşılabilirlik önem kazanıyor.

  SAP’nin CX (Müşteri Deneyimi), Tedarik Zinciri çözümleri ve işte dönüşümü servis olarak ve bulutta sunan RISE with SAP modeli ile tüm güçlü yanlarımızı ve inovasyon birikimimizi bir arada sunduğumuz bu iş dönüşümü yolculuğunda İtalyan şirket’le birlikte olmaktan gurur duyuyoruz. Müşteri Deneyimi bugün her şeyin ötesine geçiyor ve İtalyan şirket, Müşteri Deneyimi’ni operasyonlarının daha da merkezine yerleştirmek istiyor” dedi. 

  PİSTLERE UZANAN İŞ BİRLİĞİ 

  2022 sezonunda MotoGP dünya şampiyonasında Ducati Lenovo Takımının Resmi İş Ortağı olarak yer alacaklarını belirten Emmanuel Raptopoulos, “İki şirket arasındaki iş birliği, mükemmelliğe ulaşmak için teknoloji ve inovasyonun kullanıldığı yarış dünyasına da uzanıyor; Ducati motosikletlerinin gücü ve mükemmelliği, üstün SAP inovasyonu ile birleşiyor. Dünya şampiyonasında Ducati ile birlikte çalışmaktan gururluyuz” dedi.  

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler