TRY - Türk Lirası
EUR
17,8441
USD
18,4157
GBP
19,9967
CNY
2,5834
18.4 C
Ankara
19.7 C
İstanbul
24 C
İzmir
24 Eylül 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerDış Haberlerİsrail'in Gazze'ye saldırılarında can kaybı 29'a yükseldi

İsrail’in Gazze’ye saldırılarında can kaybı 29’a yükseldi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

İsrail’in Gazze’ye saldırılarında hayatını kaybedenlerin sayısı 29’a yükseldi. Yaşamını yitirenler arasında kadın ve çocukların da olduğu belirtildi.

Filistin’in Refah bölgesinde düzenlenen İsrail saldırılarında 6’sı çocuk ve 4’ü kadın olmak üzere 29 sivil hayatını kaybetti. Filistin İletişimciler ve Medya Derneği’nden (FİMED) yapılan açıklamada, saldırılarda 254 kişinin yaralandığı belirtildi.

İsrail'in gazze'ye saldırılarında can kaybı 29
İsrail’in Gazze’ye saldırılarında can kaybı 29

Filistin medyası, saldırılar sonucu sivil altyapının ve çok sayıda yerleşim yerinin hasar gördüğünü duyurdu. Enkaza dönen yerleşim yerlerinde arama kurtarma çalışmaları sürerken; can kaybının artmasından endişe duyuluyor.

İsrail'in gazze saldırılarında hayatını kaybedenlerin sayısı 29’a yükseldi. Yaşamını yitirenler arasında kadın ve çocukların da olduğu belirtildi.
İsrail’in Gazze saldırılarında hayatını kaybedenlerin sayısı 29’a yükseldi. Yaşamını yitirenler arasında kadın ve çocukların da olduğu belirtildi.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler