TRY - Türk Lirası
EUR
20,416
USD
18,811
GBP
23,254
CNY
2,787
31 Ocak 2023, Salı
Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatHülya Küpçüoğlu ile Sanat Sohbetleri ilgiyle izleniyor

Hülya Küpçüoğlu ile Sanat Sohbetleri ilgiyle izleniyor

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Hülya Küpçüoğlu ile Sanat Sohbetleri İlgiyle İzleniyor. Sanatçı-sanat yazarı Hülya Küpçüoğlu, geçen yaz youtube’da başladığı sanat söyleşilerine devam ediyor!

Her hafta pazartesi günleri youTube kanalında yayına koyduğu içeriklerle, söyleşilerle sanata katkı sunan Küpçüoğlu, 1999 yılından beri söyleşiler yapıyor.

Kendi adıyla açtığı youTube kanalında sanatın farklı dallarından kişilerle yaptığı söyleşilerle bir bellek oluşturduğunu ifade eden Küpçüoğlu, sanatçı ve sanat yazarı kimliği ile tanınıyor.

Bir yılı aşkın süredir hazırlayıp sunduğu “Hülya Küpçüoğlu ile Sanat” programı ile sanata katkıda bulunmaya devam ediyor. Küpçüoğlu’nun kendi adını taşıyan youTube kanalında yayınlanan programına; ressam, yazar, müzisyen gibi sanatın farklı disiplinlerden isimler her hafta pazartesi günü konuk oluyor. Programda, alanında tecrübeli isimleri ağırlayan Küpçüoğlu, genç sanatçılara da yer vermeye özen gösteriyor.

Hülya Küpçüoğlu ile Sanat Sohbetleri ilgiyle izleniyor
Hülya Küpçüoğlu ile Sanat Sohbetleri ilgiyle izleniyor

Küpçüoğlu; “1999 yılından beri çeşitli mecralarda yayınlanan birçok röportajlarım, köşe yazılarım var. Söyleşilerimi iki kitapta toplayarak, geçtiğimiz yıllarda yayınladım. Bir yandan resim çalışmalarıma, sergilerime devam ediyorum diğer yandan da Ayvansaray Üniversitesi Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi’nde dersler veriyorum. Pandemi döneminde kendi youTube kanalımı aktive ederek, program yapmaya başladım. Amacım, alanında tecrübeli isimleri kayıt altına alarak bir bellek oluşturmaktı.

Kısa zamanda katılımcıların ve izleyicilerin ilgisiyle program büyük bir beğeni kazandı. Hülya Küpçüoğlu youTube kanalı kapsamında, Mikado Dijital İletişim Ajansı ile birlikte titiz bir çalışma sürdürmekteyiz. Yeni yılda, “Hülya Küpçüoğlu ile Sanat Atölyesi” isimli yeni bir program sanatseverlerle buluşacak. Bu programda, sanat tarihinde yer etmiş sanatçılar, dönemler, eserler üzerinden mikado Dijital İletişim Ajansı işbirliği ile seminerler vereceğim. Bunun yanında youtube kanalında her hafta yeni içeriklerle devam edecek. Tüm sanatseveri kanalımıza davet ediyorum.” sözlerini aktardı.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler