TRY - Türk Lirası
EUR
15,3550
USD
13,4491
GBP
18,3653
CNY
2,1205
-4.4 C
Ankara
7.5 C
İstanbul
5.2 C
İzmir
18 Ocak 2022, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatHülya Küpçüoğlu ile Sanat Sohbetleri ilgiyle izleniyor

  Hülya Küpçüoğlu ile Sanat Sohbetleri ilgiyle izleniyor

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Hülya Küpçüoğlu ile Sanat Sohbetleri İlgiyle İzleniyor. Sanatçı-sanat yazarı Hülya Küpçüoğlu, geçen yaz youtube’da başladığı sanat söyleşilerine devam ediyor!

  Her hafta pazartesi günleri youTube kanalında yayına koyduğu içeriklerle, söyleşilerle sanata katkı sunan Küpçüoğlu, 1999 yılından beri söyleşiler yapıyor.

  Kendi adıyla açtığı youTube kanalında sanatın farklı dallarından kişilerle yaptığı söyleşilerle bir bellek oluşturduğunu ifade eden Küpçüoğlu, sanatçı ve sanat yazarı kimliği ile tanınıyor.

  Bir yılı aşkın süredir hazırlayıp sunduğu “Hülya Küpçüoğlu ile Sanat” programı ile sanata katkıda bulunmaya devam ediyor. Küpçüoğlu’nun kendi adını taşıyan youTube kanalında yayınlanan programına; ressam, yazar, müzisyen gibi sanatın farklı disiplinlerden isimler her hafta pazartesi günü konuk oluyor. Programda, alanında tecrübeli isimleri ağırlayan Küpçüoğlu, genç sanatçılara da yer vermeye özen gösteriyor.

  Hülya küpçüoğlu ile sanat sohbetleri ilgiyle izleniyor
  Hülya Küpçüoğlu ile Sanat Sohbetleri ilgiyle izleniyor

  Küpçüoğlu; “1999 yılından beri çeşitli mecralarda yayınlanan birçok röportajlarım, köşe yazılarım var. Söyleşilerimi iki kitapta toplayarak, geçtiğimiz yıllarda yayınladım. Bir yandan resim çalışmalarıma, sergilerime devam ediyorum diğer yandan da Ayvansaray Üniversitesi Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi’nde dersler veriyorum. Pandemi döneminde kendi youTube kanalımı aktive ederek, program yapmaya başladım. Amacım, alanında tecrübeli isimleri kayıt altına alarak bir bellek oluşturmaktı.

  Kısa zamanda katılımcıların ve izleyicilerin ilgisiyle program büyük bir beğeni kazandı. Hülya Küpçüoğlu youTube kanalı kapsamında, Mikado Dijital İletişim Ajansı ile birlikte titiz bir çalışma sürdürmekteyiz. Yeni yılda, “Hülya Küpçüoğlu ile Sanat Atölyesi” isimli yeni bir program sanatseverlerle buluşacak. Bu programda, sanat tarihinde yer etmiş sanatçılar, dönemler, eserler üzerinden mikado Dijital İletişim Ajansı işbirliği ile seminerler vereceğim. Bunun yanında youtube kanalında her hafta yeni içeriklerle devam edecek. Tüm sanatseveri kanalımıza davet ediyorum.” sözlerini aktardı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler