TRY - Türk Lirası
EUR
18,4090
USD
17,9363
GBP
21,7778
CNY
2,6600
20.3 C
Ankara
22.6 C
İstanbul
21.7 C
İzmir
14 Ağustos 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaYazarlarGüneşin çocukları

  Güneşin çocukları

  Semanur Perim
  Semanur Perimhttps://haberton.com/
  Semanur Perim, 14-02-1973 doğumlu olup Lüleburgaz Ahmetbey kasabasında yaşıyor. İlk kitabı "Gülüşünü Sevdiğim Diğer YARIM a" Erol Yıldız Hoca önerisi ile yayınlandı. Şu an ikinci kitabı editör aşamasında. "Kitap kokusu ile evlat kokusu arasında kalmış bir anne" Çiçeği burnunda bir yazar.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Geleceğimize ışık tutan güzel yürekli güneşin çocukları “onurla ve gururla” baktığımız günler çoğaldıkça, niye öyle bakıyorsun dediklerinde dahi, insan güneşine bakmaz mı? diyen bir “Üniversite gençliği” olsun hayatımızda…!!!

  Mücadele eden ilkeleri olan gençler arasında kalmış bir yazar olarak, kendimi çok şanslı bulmuşumdur. Hiçbir zaman korkmayın mücadele etmekten, hayaller gerçek olana kadar savaşmaktan, geç diye bir kelimeyi aşla kullanmayın.

  Siz üniversite gençliği, bu memleket için, o kadar değerlisiniz ki yeniliklere açık, aklı selim, vicdanlı, çalışkan bir toplum haline gelmiş, tüm gelişmiş ülkelerde, üniversite öğrencileri eğitimleri ile birlikte
  kendisini yetiştirmiş olduklarını, gözlemlediğimiz çok sayıda ki, başarılarda aile faktörün çok önemli olduğunu ifade edebilirim.

  Güneşin çocukları
  Güneşin çocukları

  Geleceğimize ışık tutan siz güzel yüreklere, “onurla ve gururla” baktığımız günler çoğaldıkça, niye öyle bakıyorsun dediklerinde dahi, insan güneşine bakmaz mı? diyen bir “Üniversite gençliği” olsun hayatımızda…!!!

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler