TRY - Türk Lirası
EUR
19,626
USD
18,638
GBP
22,809
CNY
2,666
6 Aralık 2022, Salı
Ana SayfaYazarlarGüneşin çocukları

Güneşin çocukları

Semanur Perim
Semanur Perimhttps://haberton.com/
Semanur Perim, 14-02-1973 doğumlu olup Lüleburgaz Ahmetbey kasabasında yaşıyor. İlk kitabı "Gülüşünü Sevdiğim Diğer YARIM a" Erol Yıldız Hoca önerisi ile yayınlandı. Şu an ikinci kitabı editör aşamasında. "Kitap kokusu ile evlat kokusu arasında kalmış bir anne" Çiçeği burnunda bir yazar.

Haftanın Öne Çıkanları

Geleceğimize ışık tutan güzel yürekli güneşin çocukları “onurla ve gururla” baktığımız günler çoğaldıkça, niye öyle bakıyorsun dediklerinde dahi, insan güneşine bakmaz mı? diyen bir “Üniversite gençliği” olsun hayatımızda…!!!

Mücadele eden ilkeleri olan gençler arasında kalmış bir yazar olarak, kendimi çok şanslı bulmuşumdur. Hiçbir zaman korkmayın mücadele etmekten, hayaller gerçek olana kadar savaşmaktan, geç diye bir kelimeyi aşla kullanmayın.

Siz üniversite gençliği, bu memleket için, o kadar değerlisiniz ki yeniliklere açık, aklı selim, vicdanlı, çalışkan bir toplum haline gelmiş, tüm gelişmiş ülkelerde, üniversite öğrencileri eğitimleri ile birlikte
kendisini yetiştirmiş olduklarını, gözlemlediğimiz çok sayıda ki, başarılarda aile faktörün çok önemli olduğunu ifade edebilirim.

Güneşin çocukları
Güneşin çocukları

Geleceğimize ışık tutan siz güzel yüreklere, “onurla ve gururla” baktığımız günler çoğaldıkça, niye öyle bakıyorsun dediklerinde dahi, insan güneşine bakmaz mı? diyen bir “Üniversite gençliği” olsun hayatımızda…!!!

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler