27.2 C
Ankara
27.3 C
İstanbul
28 C
İzmir
Perşembe, Ağustos 5, 2021
Diğer
  Ana SayfaSpor Haberleri - Son DakikaFutbol HaberleriGöztepe Teknik Direktörü Karaman Milli Takıma Sahip Çıktı

  Göztepe Teknik Direktörü Karaman Milli Takıma Sahip Çıktı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Göztepe Teknik Direktörü Yeni Sezon Öncesi Milli Takıma Destek Mesajı Verdi

  Süper Lig ekiplerinden Göztepe’nin teknik direktörü Ünal Karaman, yeni sezon öncesi değerlendirmelerde bulundu.

  “Şartlara Uyum Göstermek Gibi Bir Zorunluluğumuz Var”

  Urla Adnan Süvari Tesisleri’nde basın mensuplarına açıklamalar yapan Ünal Karaman, yeni sezonun sağlık, huzur ve mutluluğun konuşulduğu bir sezon olmasını diledi.

  Sporcuların da Kovid-19 salgınından çok etkilendiğini ifade eden Göztepe Teknik Direktörü Karaman, şöyle konuştu: “Şartlara uyum göstermek gibi bir zorunluluğumuz var. Bizden daha özverili çalışan sağlık sektöründeki insanlar var ve çalışmaya devam ediyorlar. Canlarını kaybedenler var. Onların bu sıkıntıları yaşadığı yerde biz burada açık havada karınca kararınca bir şeylerin mücadelesini vermeye gayret gösteriyoruz. En azından halkın bozulan moraline katkı sağlayabileceğimiz en ufak destek yapabilmişsek ne mutlu bize. İnşallah güzel şeylerin konuşulduğu, sakatlığın olmadığı, bütün takımların sporun ruhuna uygun bir şekilde hareket edebildiği ve yaşayabildiği bir futbol sezonu olsun.”

  “Onların Yeteneğine İnanıyoruz”

  Göztepe Teknik Direktörü Ünal Karaman, transfer çalışmaları hakkında bir soru üzerine, kulüp bünyesinde takıma oyuncu kazandıran profesyonellerin bulunduğunu belirterek, “Biz onların yeteneğine inanıyoruz. Biz kendi istediğimiz bazdaki oyuncu yetenekleri, pozisyon ve mevki tarifini yaptık arkadaşlarımızın. Onların yeteneklerine ve özverisine ihtiyaç duyuyoruz. İnşallah hem bizlerin hem taraftarlarımızın mutlu olacağı, camiamıza güç katacak oyuncuları bünyemize katarlar” dedi.

  “Şenol hocayı turnuva öncesine kadar yere göğe sığdıramıyorduk”

  A Milli Takım‘ın 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası’ndaki performansını değerlendiren deneyimli Göztepe Teknik Direktörü Karaman, “Biz spor kültürü olarak bir orta yolu bulamıyoruz. Ya övgülerle çok üst seviyeye getiriyoruz ya da yergilerle ayaklar altına alıyoruz. Daha önce elde edilen başarıları, verilen hizmeti yok sayıyoruz. Bunlar çok doğru değil. Şenol hocayı turnuva öncesine kadar yere göğe sığdıramıyorduk. Şenol hoca mükemmeldi, doğru şeyler yapıyordu, ne oldu turnuvada istenilen sonuç olmadı diye. Bu turnuvalar basit turnuvalar değildir. Gönlümüz elbette çok büyük başarılar elde edip, gençlerimizin Avrupa sahnesinde çok farklı başarıyla alkış almasından yanaydı” yorumunu yaptı.

  “Bizim Çocuklarımız Bizim Evlatlarımız Bizim Takımımız”

  Karaman, A Milli Takım’ın genç bir kadroya sahip olduğuna dikkat çekerek, “Genç yaşta tecrübeli oyuncu safına koyduk bu oyuncularımızı. Biraz sabretmemiz gerekiyor. Ne onların beklentisine cevap verebildi kendileri, ne de biz o beklentiye cevap bulabildik ama sporun içinde bu tarz şeyler var ve bunu anlayışla karşılamamız lazım. Ne olursa olsun bunlar bizim çocuklarımız, bizim evlatlarımız, bizim takımımız” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler