TRY - Türk Lirası
EUR
20,569
USD
18,823
GBP
23,034
CNY
2,793
3 Şubat 2023, Cuma
Ana SayfaHaberlerYerel Haberler'GOP TV' yayın hayatına başladı

‘GOP TV’ yayın hayatına başladı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Gaziosmanpaşa Belediyesince kurulan GOP TV, yayın hayatına başladı. Çeşitli yayın içeriklerinin izleyiciyle buluşacağı kanalın, dijital medya akademisi olarak gençlere kariyer fırsatları sunmasının planlandığı belirtildi. 

Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından kurulan, kültür, sanat, spor, eğitim, sağlık gibi program içeriklerinin sunulacağı GOP TV, düzenlenen törenle yayın hayatına başladı. Açılış törenine İlçe Kaymakamı İskender Yönden, Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, ilçe protokolü ve vatandaşlar katıldı. Medya alanında kariyer yapmayı hedefleyen gençlere; kurgu, montaj, prodüksiyon, sosyal medya, senaryo yazarlığı gibi eğitimlerin verileceği ‘dijital medya akademisi’ de tanıtıldı. 

Gop tv yayin hayatina basladisa - yerel haberler - haberton
'gop tv' yayın hayatına başladı 1

Açılışta konuşan İlçe Kaymakamı İskender Yönden, “Yaptığımız çalışmaların halka iletilmesi açısından GOP TV’nin çok gerekli olduğunu düşünüyorum. Güzel bir ortam var. Çok başarılı bir çalışma oldu. Yayın hayatında başarılar diliyorum” dedi.

Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, değişen ve gelişen dünyada, medyanın da ağırlıklı olarak dijital konuma geçtiğini belirterek, “Biz de dijital ortamda GOP TV’yi yerel anlamda bugün hizmete alıyoruz. Bir anlamda Gaziosmanpaşalıların sesi olmasını umut ediyoruz. Hayırlı olmasını diliyoruz” diye konuştu. 

Gaziosmanpaşa Belediyesi İletişim Koordinatörü Prof. Dr. Serhat Ulağlı da kanalın kuruluş süreci ve yayın içeriklerinden bahsederek, Gaziosmanpaşalı gençlere dijital medya akademisinin müjdesini verdi.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler