21.6 C
Ankara
18 C
İstanbul
26 C
İzmir
Salı, Mayıs 11, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerGMD Basın Hatıra Ormanı açtı

  GMD Basın Hatıra Ormanı açtı

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Genç Medyacılar Derneği Basın Hatıra Ormanı açtı. Programa Türkiye’nin dört bir yanından 50’ye yakın gazeteci katıldı.

  GMD ile Elmadağ Belediyesi iş birliğinde düzenlenen Basın Kampı Elmadağ Türkmen Yaylası’nda gerçekleştirildi. Programa Türkiye’nin dört bir yanından 50’ye yakın gazeteci katıldı.

  Genç medyacılar derneği basın hatıra ormanı açtı. Programa türkiye’nin dört bir yanından 50’ye yakın gazeteci katıldı.
  Genç Medyacılar Derneği Basın Hatıra Ormanı Açtı. Programa Türkiye’nin Dört Bir Yanından 50’Ye Yakın Gazeteci Katıldı.

  Programda konuşan GMD Başkanı Umut Emre Çınar, desteklerinden dolayı Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın’a ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti. Çınar, “Elmadağ Belediye Başkanı ve çalışma arkadaşlarına desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Derneğimiz ilk yılını doldurdu. Bizim amacımız basın sektörüne ve çalışanlarına fayda sağlamak.

  Gmd basın hatıra ormanı açtı
  GMD Basın Hatıra Ormanı açtı

  Biz sektör için, millet ve ülke için çalışmaya devam edeceğiz. GMD kendi öz kaynaklarını kullanarak bu yolda yürüyor. Sürekli soruluyor derneğin destekçisi kim diye, ancak biz kimsenin gemisinde değiliz, biz hala Bandırma Vapurundayız. Yolumuzu aydınlatan da ülkemizin kurucu lideri Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve onun fikirleridir. Bu hep böyle devam edecektir. Genç Medyacılar olarak, genç bir belediye başkanıyla bu etkinliği gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu birliktelik inşallah hep devam edecektir” diye konuştu.

  “Basın Hatıra Ormanını ülke geneline yayacağız”

  Açılışını gerçekleştirdikleri Basın Hatıra Ormanı ile ilgili de konuşan GMD Başkanı Umut Emre Çınar; “Basın Hatıra Ormanımızın ilkini Elmadağ Kargalı bölgesinde açtık. 300 fidan üyelerimizin elleriyle toprakla buluştu.

  Gmd ile elmadağ belediyesi iş birliğinde düzenlenen basın kampı elmadağ türkmen yaylası’nda gerçekleştirildi. Programa türkiye’nin dört bir yanından 50’ye yakın gazeteci katıldı.
  GMD ile Elmadağ Belediyesi iş birliğinde düzenlenen Basın Kampı Elmadağ Türkmen Yaylası’nda gerçekleştirildi. Programa Türkiye’nin dört bir yanından 50’ye yakın gazeteci katıldı.

  Bu etkinliğimizi ülkemizin yedi bölgesinde gerçekleştirmek istiyoruz. Basın mensuplarımızın kendi elleriyle diktikleri fidanlarımız, yarınlarımıza nefes olacak ve onların isimleriyle büyüyecekler” dedi.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler