TRY - Türk Lirası
EUR
17,4798
USD
16,7614
GBP
20,2897
CNY
2,5013
21.1 C
Ankara
22.6 C
İstanbul
29 C
İzmir
3 Temmuz 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaÖne ÇıkanGizemli Tünel'deki çalışmalar tamamlandı

  Gizemli Tünel’deki çalışmalar tamamlandı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Beşiktaş’ta belediye ekiplerinin çalışmaları sırasında yolda meydana gelen çökme ile ortaya çıkan ‘Gizemli Tünel’deki çalışmalar tamamlandı.

  Ekipler eski bir kanalizasyon kanalı olduğunu değerlendirdikleri tüneli kum doldurarak kapattı.

  ARTIK KULLANILMAYAN BİR KANALİZASYON KANALI OLDUĞU ANLAŞILDI

  Etiler Mahallesi, Tamburi Ali Efendi Sokak’ta, cuma günü belediye ekiplerinin çalışma yaptığı sırada yolda çökme meydana geldi. Çökmenin ardından ortaya çıkan ‘Gizemli Tünel’ kamuoyunda merak uyandırdı. Ekipler önce tüneli toprak doldurarak kapattı. Ancak gelen tepkiler üzerine bu sabah tekrar açılarak inceleme başlatıldı. Yapılan incelemeler sonucunda ‘Gizemli Tünel’in, daha önceden açılmış ve artık kullanılmayan bir kanalizasyon kanalı olduğu anlaşıldı.

  Gizemli tünel'deki çalışmalar tamamlandı
  Gizemli Tünel’deki çalışmalar tamamlandı

  BEŞİKTAŞ KAYMAKAMLIĞI AÇIKLAMA YAPTI

  Konu ile ilgili olarak Beşiktaş Kaymakamlığı resmi sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, “İlçemiz Etiler Mahallesi Tanburi Ali Efendi Sokak ve Nispetiye Caddesi kesişimindeki yolun çökmesi ile ilgili yapılan çalışmalarda, yerin altından sokak ve cadde istikametine doğru kaçak kanalizasyon bağlantısı yapılması amacıyla kazı çalışmaları tespit edilmiş, aynı noktada Ağustos 2018 tarihinde de çökme meydana geldiği anlaşılmıştır. Belirtilen alanda tüm ilgili kuruluşlar tarafından gerekli olan tespitler ve iyileştirme çalışmaları başlatılmıştır” ifadeleri kullanıldı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler