TRY - Türk Lirası
EUR
17,4156
USD
16,6793
GBP
20,2186
CNY
2,4905
16.2 C
Ankara
20.7 C
İstanbul
21 C
İzmir
30 Haziran 2022, Perşembe
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş Dünyası'Gençlerimizin ilk adresi olmaya devam edeceğiz'

  ‘Gençlerimizin ilk adresi olmaya devam edeceğiz’

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Askerî Elektronik Sanayi (ASELSAN), Türkiye’nin ‘En Gözde 100 Şirketi’ sıralamasında bu yıl da 3’üncü sırada yer aldı. ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Haluk Görgün, “Mezun olan gençlerimizin ilk adresi olmaya devam edeceğiz” dedi.

  Realta Danışmanlık ve 3İK Marka İletişimi Ajansı tarafından ortak yürütülen En Gözde Şirketler Araştırması, üniversite öğrencileri ve genç profesyonellerin en çok çalışmak istedikleri şirketler ve sebeplerini belirledi. Bu yıl 14’üncüsü yapılan ‘En Gözde Şirketler’ araştırması kapsamında 76 bini aşkın üniversite öğrencisi ve 25 bine yakın genç profesyonelin görüşü alındı. ASELSAN, araştırmada değerlendirilen 250 şirketin arasından sıyrılarak bu yıl da yerini korudu. 

  Genclerimizin ilk adresi olmaya devam edecegiz 1 - i̇ş dünyası - haberton
  ‘Gençlerimizin ilk adresi olmaya devam edeceğiz’

  ‘İŞ SÜREKLİLİĞİ UYGULAMALARINA İMZA ATTIK’

  ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof. Dr. Haluk Görgün, Türkiye’nin geleceğine yatırım yaparak 2021 yılında ASELSAN ailesine bin 779 genç ve başarılı bireyleri kattıklarını söyledi. Görgün, “ASELSAN, çalışanlarına sağladığı güçlü yan haklar ve ücretlendirme politikaları ile Türkiye’nin en çok tercih edilen savunma sanayi şirketi konumunda bulunuyor. Ayrıca gençlerimiz, eğitim gördükleri alanda dünya ile rekabet eden yüksek teknoloji ürünlerini geliştirmesinde görev almaktan mesleki bir tatmin de duyuyor. 

  2021’de iş sürekliliğini daha kaliteli hale getirecek insan kıymetleri uygulamalarına imza attık. ASELSAN en değerli kaynağı olarak gördüğü çalışanlarının gelişim yolculuğunda eşlik etmek ve liderlik becerilerini geliştirmek amacıyla pek çok projeyi hayata geçirdi. Yurt dışında bulunan vatandaşların Türkiye’ye geri kazandırılması yönündeki çalışmalar Next BigMove to Türkiye Programı kapsamında yürütülmeye devam ediyor. Proje sayesinde son 3 yılda çok sayıda profesyonel Türkiye’ye dönerek ASELSAN ailesine katıldı. Ülkemizin çalışkan gençleri için mesleklerini dünya ile rekabet edecek şekilde icra edebilecekleri, mezun olan gençlerimizin ilk adresi olmaya devam edeceğiz” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler