TRY - Türk Lirası
EUR
17,4077
USD
16,7438
GBP
20,1623
CNY
2,4987
20.9 C
Ankara
26.6 C
İstanbul
33 C
İzmir
1 Temmuz 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriGençlerbirliği Olağan Genel Kurulu yapıldı

  Gençlerbirliği Olağan Genel Kurulu yapıldı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Gençlerbirliği Olağan Genel Kurulu’nda Başkan Niyazi Akdaş, tek aday olarak girdiği seçimde delegelerin 377’sinin oyunu alarak yeniden başkanlığa seçildi.

  Başkan Niyazi Akdaş’ın yönetim kurulunda yer alan isimler ise şu şekilde olacak:

  Sinan Aydın, İsmet Beltan, Talip Çankırı, Eraslan Er, Emre Gökdemir, Murat Güneş, Kubilay Güvenç, Kadir Hatipoğlu, Murat Karahan, Cem Karakaşoğlu, Kenan Memiş, Esra Özel, Sezgin Özkan, Arif Ölmez, Mehmet Soylu, Emine Toprak, Vahit Vardar, Şahap Yaralı.

  Genclerbirligi olagan genel kurulu yapildi 1 - spor haberleri - haberton
  Gençlerbirliği Olağan Genel Kurulu yapıldı

  Başkan Niyazi Akdaş, yaptığı konuşmada, “Gençlerbirliği’ne yakışır şekilde bir şirketleşme süreci geçireceğiz. Bugün buraya gelerek yoğun bir katılım gösteren delegelerimize de teşekkür ediyorum. Gençlerbirliği’nin birlik ve beraberlik ile tüm zorlukları aşacağına olan inancım tam. Sezon başlıyor, çok bir zamanımız da kalmadı. Bir an önce transfer yasağını kaldırarak, kadromuzu kurmak istiyoruz. Bu sezon çok güçlü takımlarla yarışacağız. Bu sezon daha zorlu bir lig bizi bekliyor.”dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler