TRY - Türk Lirası
EUR
16,8514
USD
15,9400
GBP
19,8474
CNY
2,3705
9 C
Ankara
13.5 C
İstanbul
15.4 C
İzmir
20 Mayıs 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamGeçmişten bugüne polis kıyafetleri tanıtıldı

  Geçmişten bugüne polis kıyafetleri tanıtıldı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Ankara’da, Türk Polis Teşkilatı’nın 177’nci kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Selçuklu döneminden bugüne kadar teşkilatta kullanılan polis kıyafetleri tanıtıldı.

  Gecmisten bugune polis kiyafetleri tanitildi 1 - yaşam - haberton
  Geçmişten bugüne polis kıyafetleri tanıtıldı

  Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından kentteki alışveriş merkezinde düzenlenen etkinlik kapsamında, Selçuklu döneminden bugüne kadar Türk Polis Teşkilatı‘nda kullanılan 20 kıyafet tanıtıldı. Alışveriş merkezini gezen vatandaşlar, kıyafetlerin hangi dönemlere ait olduğu hakkında görevlilerden bilgi alarak polislerle fotoğraf çektirdi. Ayrıca etkinlikte Atlı Polis Birliği’nde görevli atlar da vatandaşların yoğun ilgisini gördü. Etkinlik kapsamında Narkotik, Yunus ve Özel Harekat ekipleri de Kadın Destek Uygulaması ve Hayvan Durum İzleme ekipleriyle ilgili vatandaşlara bilgi vererek; hırsızlık, bilişim ve iletişim dolandırıcılığı konularını içeren broşürler dağıttı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler