TRY - Türk Lirası
EUR
18,2528
USD
17,9667
GBP
21,6580
CNY
2,6525
20 C
Ankara
21.7 C
İstanbul
22.6 C
İzmir
16 Ağustos 2022, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamGazi polis memurunun oğlu Berkay okul birincisi oldu

  Gazi polis memurunun oğlu Berkay okul birincisi oldu

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Rize Polis Meslek Eğitim Merkezi’nde (POMEM) eğitimlerini tamamlayan 559 polis mezuniyet töreni ile mesleğe ilk adımlarını attı. Gazi polis memurunun oğlu Berkay Menemen okulu birincilikle bitirdi.

  Okul dönem birincisi, gazi polis memuru Zekeriya Menemen’in oğlu Berkay Menemen, “Gazi polis memuru bir babanın oğlu olarak huzurunuza çıkmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyorum” dedi.

  Rize POMEM 27’nci dönem mezunları için tören düzenlendi. 8 aylık eğitimlerini tamamlayan 559 polis için Yeni Şehir Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen mezuniyet törenine; Vali Vekili Gülhani Ozan Sarı, Belediye Başkanı Rahmi Metin, Rize POMEM Müdürü Kenan Şaban Süzgün, Garnizon Komutanı Albay Hakan Dedebağ, Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman ve il protokolü ile polislerin aileleri katıldı. 

  Gazi polis memurunun oğlu berkay okul birincisi oldu
  Gazi polis memurunun oğlu Berkay okul birincisi oldu

  Rize POMEM’de dönem birincisi, 21 Kasım 2012’de, Muğla’nın Yatağan ilçesinde rutin kontrol ve uygulama sırasında alkollü sürücünün ‘dur’ ihtarına uymayıp, aracı üzerine sürmesi ile gazi olan polis memuru Zekeriya Menemen’in oğlu Berkay Menemen oldu. Törende konuşan Menemen, “Gazi polis memuru bir babanın oğlu olarak huzurunuza çıkmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyorum. Kasım 2021’de yurdumuzun çeşitli yerlerinden bu kutsal yuvaya katılan bizler, disiplinin mesleğin temeli olduğunu silah ve kader arkadaşlığının olmazsa olmaz önemini, vatan sevgisinin ne kadar şerefli bir his olduğunu öğrendik” dedi.

  Rize polis meslek eğitim merkezi’nde (pomem) eğitimlerini tamamlayan 559 polis mezuniyet töreni ile mesleğe ilk adımlarını attı. Gazi polis memurunun oğlu berkay menemen okulu birincilikle bitirdi.
  Rize Polis Meslek Eğitim Merkezi’nde (POMEM) eğitimlerini tamamlayan 559 polis mezuniyet töreni ile mesleğe ilk adımlarını attı. Gazi polis memurunun oğlu Berkay Menemen okulu birincilikle bitirdi.

  Berkay Menemen, konuşmasının ardından yaş kütüğüne plaket çaktı.

  Konuşmaların ardından mezunlar, yemin ederek kep fırlattı. Tören sonunda ise polisler, arkadaşları ve ailelerine sarılarak sevinçlerini paylaştı. Törende bazı polisler ve yakınları, gözyaşı döktü. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler