13.2 C
Ankara
14 C
İstanbul
12.6 C
İzmir
Salı, Nisan 20, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerEvleri yangında küle döndü

  Evleri yangında küle döndü

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Okunmalı

  Antalya’nın Manavgat ilçesinde Niyazi- Aysel Özarslan çiftine ait tek katlı ev, çıkan yangında küle döndü. 

  Yangın sırasında çiftin evde olan kızı ve torunu kurtulmayı başardı. Yangın haberini alıp bölgeye gelen Özarslan çifti, gözyaşları içinde evlerinin yanışını izledi.

  SOBADAN ÇIKAN KIVILCIM YANGINI BAŞLATMIŞ

  Side Mahallesi 1031 sokakta Niyazi- Aysel Özarslan çiftine ait müstakil bahçeli evde saat 16.00 sıralarında yangın çıktı. Niyazi ve Aysel Özarslan çifti dışarıdayken, sobadan sıçrayan kıvılcımların kanepeyi tutuşturması sonucu çıkan yangın, bir anda büyüdü. Yangın sırasında evde misafir olarak bulunan Özarslan çiftinin kızları Sakine, 1 yaşındaki çocuğunu da alarak dışarı çıkmayı başardı. Alevler kısa sürede evi tamamen sararken, vatandaşların ihbarı ile bölgeye gelen Antalya Büyükşehir Belediyesi‘ne bağlı itfaiye ekipleri yangına müdahale etmeye başladı.

  Haberi alıp gelen Niyazi- Aysel Özarslan çifti, evlerinin yangında küle döndüğünü görünce fenalık geçirdi. Çifte sağlık ekipleri tarafından müdahalede bulunulurken, komşuları da teselli etmeye çalıştı. 

  Yangın itfaiyenin çalışması sonucu söndürülerek, kontrol altına alındı. İtfaiye ekiplerinin çalışması sırasında Niyazi Özarslan, ‘Mahvoldum ben’ diyerek, yanan evinin etrafında gezindi. 

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler