14 C
Ankara
9.9 C
İstanbul
17.9 C
İzmir
Pazartesi, Nisan 19, 2021
Diğer
  Yolda mısın? Haberi sesli dinle!
  Ana SayfaHaberlerPolitika“Eski Türkiye” videosuna Gelecek Partisi'nden cevap

  “Eski Türkiye” videosuna Gelecek Partisi’nden cevap

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Okunmalı

  Yolda mısın? Haberi sesli dinle!

  AK Parti, geçtiğimiz günlerde yayımladığı “Eski Türkiye” videosuna, Gelecek Partisi’nden çarpıcı bir videolu cevap geldi.

  Türkiye’nin geçmişte yaşadığı ekonomik krizin, yoksulluğun, gıda ve ihtiyaç malzemesi kuyruklarının, insan hakkı ihlallerinin ekrana geldiği AK Parti videosu, “Eski Türkiye” başlığıyla paylaşılmıştı. Gelecek Partisi, bu videoya 28 Şubat’ın yıl dönümünde video ile çarpıcı bir cevap verdi.

  “eski türkiye” videosuna gelecek partisi'nden cevap
  “Eski Türkiye” videosuna Gelecek Partisi’nden cevap

  Gelecek Partisi tarafından “Yeni mi Türkiye?” başlığıyla yayımlanan videoda, iktidar ortağı Devlet Bahçeli’nin eleştirilen geçmiş krizlerdeki rolü, Doğu Perinçek’in 28 Şubat övgüleri ve Erdoğan ile iktidar hakkındaki ses getiren açıklamalarına yer veriliyor. Bunun yanı sıra, AK Parti tarafından paylaşılan geçmişteki yoksulluk görüntüleri güncel yoksulluk görüntüleri ile, geçmişteki gıda ve ihtiyaç kuyrukları ise günümüzdeki tanzim kuyrukları ile tamamlanıyor.

  Gelecek partisi, bu videoya 28 şubat’ın yıl dönümünde video ile çarpıcı bir cevap verdi.
  Gelecek Partisi, bu videoya 28 Şubat’ın yıl dönümünde video ile çarpıcı bir cevap verdi.

  Video, Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun “Dava benim elimde şimdi. Ben davamı bırakmadım, AK Parti davayı bıraktı. Davanın bütün değerlerini ayaklar altına aldılar” sözleriyle sonlanıyor.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler