TRY - Türk Lirası
EUR
20,452
USD
18,811
GBP
23,290
CNY
2,773
29 Ocak 2023, Pazar
Ana SayfaHaberlerPolitika“Eski Türkiye” videosuna Gelecek Partisi'nden cevap

“Eski Türkiye” videosuna Gelecek Partisi’nden cevap

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

AK Parti, geçtiğimiz günlerde yayımladığı “Eski Türkiye” videosuna, Gelecek Partisi’nden çarpıcı bir videolu cevap geldi.

Türkiye’nin geçmişte yaşadığı ekonomik krizin, yoksulluğun, gıda ve ihtiyaç malzemesi kuyruklarının, insan hakkı ihlallerinin ekrana geldiği AK Parti videosu, “Eski Türkiye” başlığıyla paylaşılmıştı. Gelecek Partisi, bu videoya 28 Şubat’ın yıl dönümünde video ile çarpıcı bir cevap verdi.

“Eski Türkiye” videosuna Gelecek Partisi'nden cevap
“Eski Türkiye” videosuna Gelecek Partisi’nden cevap

Gelecek Partisi tarafından “Yeni mi Türkiye?” başlığıyla yayımlanan videoda, iktidar ortağı Devlet Bahçeli’nin eleştirilen geçmiş krizlerdeki rolü, Doğu Perinçek’in 28 Şubat övgüleri ve Erdoğan ile iktidar hakkındaki ses getiren açıklamalarına yer veriliyor. Bunun yanı sıra, AK Parti tarafından paylaşılan geçmişteki yoksulluk görüntüleri güncel yoksulluk görüntüleri ile, geçmişteki gıda ve ihtiyaç kuyrukları ise günümüzdeki tanzim kuyrukları ile tamamlanıyor.

Gelecek Partisi, bu videoya 28 Şubat’ın yıl dönümünde video ile çarpıcı bir cevap verdi.
Gelecek Partisi, bu videoya 28 Şubat’ın yıl dönümünde video ile çarpıcı bir cevap verdi.

Video, Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun “Dava benim elimde şimdi. Ben davamı bırakmadım, AK Parti davayı bıraktı. Davanın bütün değerlerini ayaklar altına aldılar” sözleriyle sonlanıyor.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler