TRY - Türk Lirası
EUR
20,475
USD
19,070
GBP
23,274
CNY
2,772
24 Mart 2023, Cuma
Ana SayfaHaberlerYaşamEnkazdan 138 saat sonra çıkarıldı, sözleri kahretti

Enkazdan 138 saat sonra çıkarıldı, sözleri kahretti

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Hatay’ın Antakya ilçesinde Emine Doğu (51), depremde enkazdan 138 saat sonra çıkarıldı. Doğu, kendisine ambulansta müdahale eden Tekirdağ’dan giden sağlık ekiplerine, “Kurban olayım beni özel hastaneye götürmeyin param yok” dedi.  

Kahramanmaraş merkezli 2 büyük depremde Hatay’ın Antakya ilçesinde Emine Doğu, arama kurtarma ekipleri tarafından depremden 138 saat sonra çöken binanın enkazından yaralı olarak çıkarıldı. Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi’nden giden sağlık ekibi tarafından ambulansa alındı. Doğu, kendisine müdahale eden Acil Tıp Uzmanı Orhan Eroğlu’na, “Kurban olayım beni özel hastaneye götürmeyin param yok” dedi. 

Enkazdan 138 saat sonra cikarildi sozleri kahrettig - yaşam - haberton
Enkazdan 138 saat sonra çıkarıldı, sözleri kahretti

Bunun üzerine Orhan Eroğlu, “Ben sana kurban olurum. Bütün özelleri sana kurban ederim. Emine abla 28 yıl kayınpederine bakmış, kaynanasına bakmış, 8 yıl babasına bakmış. Melek, melek, annesine de bakıyormuş kurban olurum ben sana. 150 saat, ben seni böyle gördüm ya artık ölsem de gam yemem. Mucize işte, Allah’ın mucizesi işte” dedi. Emine Doğu, ambulansla götürüldüğü sahra hastanesinde tedavi altına alındı.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler