TRY - Türk Lirası
EUR
16,7983
USD
15,9038
GBP
19,8615
CNY
2,3762
14.6 C
Ankara
12.9 C
İstanbul
15.7 C
İzmir
22 Mayıs 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerEmine Erdoğan, huzurevi sakinleriyle iftar yaptı

  Emine Erdoğan, huzurevi sakinleriyle iftar yaptı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, huzurevi sakinleriyle iftar yaptı.

  Emine Erdoğan, Seyranbağları Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan huzurevi sakinleriyle iftarda bir araya geldi. Emine Erdoğan, iftarın ardından huzurevi sakinleri ve çalışanlarla sopbet edip hatıra fotoğrafı çektirdi. Emine Erdoğan’a iftar programında Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık eşlik etti.

  Emine erdogan huzurevi sakinleriyle iftar yapti 1 - yerel haberler - haberton
  Emine Erdoğan, huzurevi sakinleriyle iftar yaptı

  Huzurevinin Bocce takımında yer alan yaşlı vatandaşlar Emine Erdoğan’a bu sporu çok sevdiklerini anlatırken, huzurevi sakini eski milli basketbolcu 74 yaşındaki Özcan Yaykın da kitap yazdığını dile getirdi. Emine Erdoğan’ın, “Yazmanız çok güzel, sizin anılarınız çok kıymetli” sözleri üzerine Yaykın, “Sizin ziyaretinizle yazacak yeni anılarım da oldu” yanıtını verdi.

  Öte yandan Seyranbağları Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki ziyaretinde Emine Erdoğan’a 2019’da vefat eden huzurevi sakini Ahmet Onan’ın yaptığı tablo hediye edildi. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler