TRY - Türk Lirası
EUR
16,7983
USD
15,9038
GBP
19,8615
CNY
2,3762
22.9 C
Ankara
18.7 C
İstanbul
25.7 C
İzmir
22 Mayıs 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerEmine Erdoğan, Rumen Radev'in eşi ile buluştu

  Emine Erdoğan, Rumen Radev’in eşi ile buluştu

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan,  Bulgaristan Cumhurbaşkanı Rumen Radev’in eşi Desislava Radeva ile İstanbul’da bir araya geldi.

  Paskalya Bayramı‘nda Demir Kilise adıyla bilinen Sveti Stefan Kilisesi‘ndeki ayine katılmak için İstanbul’a gelen Radeva, Emine Erdoğan ile bir araya gelerek başbaşa görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede Radeva’nın, 2018’de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla restore edilen ve ardından açılışı yapılan Demir Kilise için Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve eşi Emine Erdoğan’a teşekkür ettiği öğrenildi.

  Radeva’nın, İstanbul’daki laleleri çok merak ettiğini ve özellikle Emirgan Korusunu ziyaret edeceğini ilettiği kaydedildi.

  Desislava Radeva’nın, Bulgar güllerinin ününü bildiğini ifade eden Emine Erdoğan’a dondurulmuş Bulgar gülü hediye ettiği ve Bulgaristan’a davet ettiği ifade edildi.

  Paskalya Bayramı dolayısıyla hafta sonu İstanbul’a gelen Rumen Radev’in eşi Desislava Radeva’nın, Aziz Kiril ve Metodius Bulgar Okulu’ndaki çocukları da ziyaret ettiği öğrenildi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler