TRY - Türk Lirası
EUR
14,6060
USD
12,9010
GBP
17,1854
CNY
2,0245
13.3 C
Ankara
12.8 C
İstanbul
17.4 C
İzmir
30 Kasım 2021, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerEmekliler doğayla baş başa

  Emekliler doğayla baş başa

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Keçiören Belediyesi Emekliler Platformu üyeleri, ilçedeki Sarıbeyler göletine düzenlenen gezide gerçekleştirdikleri dağ yürüyüşüyle doğayla baş başa keyifli vakit geçirdiler.

  Keçiören Belediyesi emeklilerin bir günlerinin diğer günleriyle aynı olmaması ve onların çeşitli sosyal ve kültürel faaliyetlere katılımlarının artırılması için çeşitli faaliyetler düzenliyor.

  Bu kapsamda ilçedeki Sarıbeyler göletine gerçekleştirilen ziyaretle emekliler platformu üyeleri hem spor yaptılar hem de sonbahardan kalan doğa manzarasına tanık oldular. temiz havanın tadını çıkaran emekliler, doğa yürüyüşlerinin belirli periyotlarda tekrarlanması talebinde bulunarak Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’a teşekkürlerini ilettiler.

  Emekliler doğayla baş başa
  Emekliler doğayla baş başa

  Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok ise emeklilere yönelik sosyal ve kültürel faaliyetlerin artarak devam edeceğini belirterek, “İnsanlarımızın hayatlarına küçük dokunuşlar yapmaya; onların emeklilik dönemlerini güzelleştirmeye devam ediyoruz. İş hayatı sonra herhangi bir boşluğa düşmemeleri için yeni aktivitelerle onları buluşturuyoruz. ” dedi.​

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler