26 C
Ankara
18.4 C
İstanbul
28.3 C
İzmir
Salı, Mayıs 18, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerDış HaberlerEfsane isimlerden Maske Tak kampanyasına destek

  Efsane isimlerden Maske Tak kampanyasına destek

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  ABD’de New Jersey kentinde başlatılan “Maske Tak” kampanyası çerçevesinde rock müziğinin efsane isimlerinden Bruce Springsteen ve Jon Bon Jovi, maske kampanyasına destek verdi.

  İkilinin televizyon suncusu Jon Stewart ile birlikte poz verdiği maskeli fotoğraflar New Jersey’deki reklam yerlerine asıldı. 

  ABD rock müziğinin efsane isimlerinden Bruce Springsteen ve Jon Bon Jovi, televizyon yapımcısı ve sunucusu Jon Stewart ile birlikte maske takarak “Maske Tak” kampanyasına destek verdi. New Jersey’deki reklam panolarına asılan görselde, üçlü koronavirüse karşı maske

  İkilinin televizyon suncusu jon stewart ile birlikte poz verdiği maskeli fotoğraflar new jersey'deki reklam yerlerine asıldı.
  İkilinin televizyon suncusu Jon Stewart ile birlikte poz verdiği maskeli fotoğraflar New Jersey’deki reklam yerlerine asıldı. 

  Bruce Springsteen ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Bu tatil sezonunda herkesi bir maskeye teşvik etmek için bazı New Jersey’li dostlarla birlikte çalıştık. Hepimiz bir araya gelelim en iyi yaptığımız şeye geri dönelim, birlikte şarkı söyleyip dans edelim” dedi. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler