21.6 C
Ankara
18.5 C
İstanbul
26 C
İzmir
Salı, Mayıs 11, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerDış Haberler2 kayakçı çığ felaketiyle karşı karşıya kaldı

  2 kayakçı çığ felaketiyle karşı karşıya kaldı

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  ABD’nin Colorado eyaletindeki Rock Dağları’nda iki kayakçı, kayak sporu yapmak için yaptığı zemin testinde çığ felaketiyle karşı karşıya kaldı.

  ABD’nin Colorado eyaletindeki Rock Dağları’na ait Berthoud Pass bölgesinde iki kayakçı ölümle burun buruna geldi. Kayakçılar, kayak sporu yapmak için zemini test etmeye çalıştığı sırada, çığ felaketi yaşandı.O anlar amatör kameraya yansıdı.

  2 kayakçı çığ felaketiyle karşı karşıya kaldı
  2 kayakçı çığ felaketiyle karşı karşıya kaldı

  Kayak öncesi zemini test eden kayakçılardan Joseph Triscari, yerel medyaya yaptığı açıklamada, ” Arkadaşım ile sabahın erken saatlerinde bir süre kayak yaptık. Sonra Berthoud Pass’a geldik. Zemini test ettik. O sırada da çığ düştü. Zemin aniden kayınca, panik olduk” dedi.Çığ altında kalmaktan son anda kurtulan kayakçıların durumunun iyi olduğu ifade edildi. 

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler