14.8 C
Ankara
21.4 C
İstanbul
22 C
İzmir
Çarşamba, Haziran 23, 2021
Diğer
  Ana SayfaÖne ÇıkanE-ticarette tatil hareketliliği başladı

  E-ticarette tatil hareketliliği başladı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  1 Haziran’da başlayan kademeli normalleşme ile e-ticarette tatil hareketliliği başladı. Çadırlar, katlanır sandalye ve uyku tulumlarına talep arttı.

  Havaların ısınması ile birlikte pandemi sürecinden sıkılan insanlar tatil planları yapmaya başladı. Kademeli normalleşme ile tatile yönelik terlik, şort, plaj havlusu, güneş kremi, dalış ekipmanları, bavul gibi ürünlerde yüzde 55’e yakın artış göründüğü belirtildi.

  ÇOCUKLAR İÇİN HAVUZLAR VE CAN SİMİTLERİNE İLGİ VAR

  E-ticarette tatil hareketliliği başladı
  E-ticarette tatil hareketliliği başladı

  Pandemi sürecinde aşılanmanın artması ve vaka sayılarının gerilemeye başlamasıyla tatil beklentisinin yükseldiğini belirten PttAVM.com Genel Müdürü ve Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği Başkan Yardımcısı Hakan Çevikoğlu, “Otel rezervasyonlarının tam kapanma sonrası yükseldiğini görüyoruz. Bu alışverişlere de etki etti. Otellerde tatil yapacak kişiler çoğunlukla belli başlı ürünler alıyor. Yazlıklarda tatilini geçirmek isteyen müşterilerimiz ise daha çok bahçe aletlerine yöneliyor. En çok rağbet gören ürünler arasında masa sandalye takımları, mangal, salıncak gibi ürünleri görüyoruz. Çocuklar için havuzlar ve can simitlerine de ilgi var” dedi.

  E-ticarette kamp ürünlerinde talebin arttığını dile getiren Hakan Çevikoğlu, şunları söyledi:

  1 haziran'da başlayan kademeli normalleşme ile e-ticarette tatil hareketliliği başladı. Çadırlar, katlanır sandalye ve uyku tulumlarına talep arttı.
  1 Haziran’da başlayan kademeli normalleşme ile e-ticarette tatil hareketliliği başladı. Çadırlar, katlanır sandalye ve uyku tulumlarına talep arttı.

  KATLANIR SANDALYELERE TALEP ARTTI

  PttAVM.com Genel Müdürü ve Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği Başkan Yardımcısı Hakan Çevikoğlu,  “Pandemi nedeniyle kendilerini karavana ve çadırlara kapatan insanlarımız bu dönemde çok oldu. Özellikle çadırlar, katlanır sandalye ve masalar, şişme yataklar, çakı, outdoor çantalar ve uyku tulumu gibi ürünlerde artış gerçekleşti. Pandemi öncesine kıyasla bu tip ürünlerin alımının yüzde 60’lar düzeyinde yükseldiğini gördük” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler