TRY - Türk Lirası
EUR
17,4803
USD
16,7615
GBP
20,2740
CNY
2,5013
18.4 C
Ankara
23.6 C
İstanbul
29 C
İzmir
1 Temmuz 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamDondurma çubuğu sadece bir dondurma çubuğu değildir

  Dondurma çubuğu sadece bir dondurma çubuğu değildir

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Dondurma çubuğundan elde edilen atıkların ileri dönüştürülmesi fikrinden hareketle yeni bir projeye imza atan Algida MAX markası, çocukların yaratıcı fikirlerine olanak sağlayarak dondurma çubuklarını çeşitli objelere dönüştürüyor. 

  MAX ve Onaranlar Kulübü iş birliğiyle hayata geçirilen MAX İleri Dönüşüm projesi, dondurma çubuğundan ileri dönüştürülebilecek onlarca fikir sunuyor. Proje, milyonlarca kişiye dondurma çubuklarının atıktan uçağa, kalemliğe, kuş yuvasına ve daha onlarca fikre nasıl dönüşebileceği konusunda ilham vermeyi amaçlıyor. Marka, tüm ebeveyn ve çocukları daha sürdürülebilir bir dünya için ileri dönüşüm odağında oyuna davet ediyor. 

  “BİR DONDURMA ÇUBUĞU SADECE BİR DONDURMA ÇUBUĞU DEĞİLDİR” 

  “Bir dondurma çubuğu sadece bir dondurma çubuğu değildir” mottosuyla hareket eden MAX İleri Dönüşüm, bu dönüşüm yolculuğuna katılmak isteyenleri, internet sitesi üzerinden birbirinden farklı içerikleri incelemeye davet ediyor. Projeye katılıp destek vermek isteyenler, içlerinde Gökçe İrten, Bülent Gültek, Mert Dolapçıoğlu, Elif Atmaca, Dilara Akbal, Artemis Günebakanlı, Ece Ağırtmış, Burak Beceren, Fırat Neziroğlu, Uğur Acil, Salih Küçüktuna, Simay Bahçıvan gibi isimlerin olduğu gönüllü sanatçıların yaptıkları projeleri inceleyip, ilham alabilecek.

  Dondurma çubuğu sadece bir dondurma çubuğu değildir
  Dondurma çubuğu sadece bir dondurma çubuğu değildir

  Marka ayrıca #maxileileridönüşüm hashtagi ile kendi dönüşüm projelerini de Instagram üzerinden paylaşarak herkesi ilham olmaya davet ediyor. Fikir Kütüphanesi isimli bölümde ise ebeveyn ve çocuklar, Onaranlar Kulübü’nün hazırladığı kılavuzlardan yararlanabilecek.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler