29.7 C
Ankara
29.8 C
İstanbul
38.7 C
İzmir
Cuma, Temmuz 30, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıDijital bayram harçlığı dönemi başladı

  Dijital bayram harçlığı dönemi başladı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Harçlıkları yeni sistemde düzenleyen dijital bayram harçlığı çocukları sevindiriyor

  Paycell, bu bayramda da uzaktan harçlık isteme ve gönderme özelliği ile çocukları ve gençleri sevindirecek. Hızlı ve kolay para transferine imkan tanıyan bu özellik sayesinde büyükler, sadece cep telefonu bilgisi girerek ‘dijital harçlık’ gönderebilecek.

  Paycell’in ‘Harçlık İste/Harçlık Gönder’ özelliği sayesinde bu bayram ebeveyn ve akrabalar, sadece rehberde kayıtlı cep numaralarını kullanarak en kolay şekilde küçüklere ve gençlere kolayca bayram harçlığı gönderebilecek. Üstelik Paycell, bayram sürecinde en fazla sayıda kişiden bayram harçlığı toplayan kullanıcıya, topladığı harçlık tutarı kadar hediye verecek.

  Dijital bayram harçlığı dönemi başladı
  Dijital Bayram Harçlığı Dönemi Başladı

  Paycell Super App’in kolay ve güvenli ödeme altyapısı sayesinde hızla yaygınlaştığını, zenginleşen özellikleriyle 12 milyon indirilme rakamına ulaştığını belirten Paycell Genel Müdürü Onur Güven, yeni normalin en büyük ihtiyaçlarından birisi olan temassız para transferi teknolojisi sayesinde, bu bayram da Paycell’in ‘dijital harçlıkların’ adresi olacağını ifade etti. Onur Güven, ayrıca banka müşterisi olsun olmasın Türkiye’de herkesi kapsamaya ve finansal hizmetlere erişimi sağlamaya devam edeceklerini belirtti.

  Paycell üzerinden bayram harçlığı toplamak için uygulamada yer alan ‘Harçlık İste’ özelliğine girip rehbere kayıtlı telefon numarasını seçmek yeterli. Bu özellik sayesinde harçlık isteyen kişi uygulamada yazacağı kişisel bir mesajla birlikte isteğini karşı tarafa iletebilecek. Harçlık istenen kişi ise tek tıkla tutar bilgisini girerek kolayca gönderim yapabilecek. Üstelik Paycell uygulamaları arası para transfer işlemleri her zaman ücretsiz şekilde gerçekleşiyor.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler