TRY - Türk Lirası
EUR
17,3441
USD
16,9371
GBP
20,1862
CNY
2,5204
26.2 C
Ankara
24.5 C
İstanbul
32 C
İzmir
5 Temmuz 2022, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerDemet Sabancı ile pazarcının duygulandıran anları

  Demet Sabancı ile pazarcının duygulandıran anları

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Çorum’da Sakıp Sabancı’nın yeğeni iş insanı Demet Sabancı Çetindoğan, katıldığı bir programın ardından pazar yerini gezip esnafla sohbet etti. Pazarcılık yapan Mevlide Bekçi’nin Sakıp Sabancı’yı bir sözünü sözünü söyleyerek hatırlatması, Demet Sabancı Çetindoğan’ı duygulandırdı.

  Demet sabanci ile pazarcinin duygulandiran anlari 1 - yerel haberler - haberton
  Kültür ve Turizm Bakanlığınca gerçekleştirilen ve Hitit Kraliçesi Puduhepa’nın dünyaya tanıtılması amacıyla gerçekleştirilen ‘Hitit Ülkesinin Barış Kraliçesi Puduhepa Projesi’ Çorum’da başladı.

  Kültür ve Turizm Bakanlığınca gerçekleştirilen ve Hitit Kraliçesi Puduhepa’nın dünyaya tanıtılması amacıyla gerçekleştirilen ‘Hitit Ülkesinin Barış Kraliçesi Puduhepa Projesi’ Çorum’da başladı. Valilik, belediye ve Çorum İş Kadınları Derneği ile Hitit Üniversitesi iş birliğinde, Turkey ONE Derneği organizasyonundaki projede kente gelen davetliler, şehrin tarihi ve turistik mekanlarını gezdi. Sakıp Sabancı’nın yeğeni ve iş insanı Demet Sabancı Çetindoğan ve beraberindekiler tarihi yerlerin yanı sıra her hafta düzenli kurulan pazarda alışveriş yapıp, esnafla sohbet etti. 

  Demet sabanci ile pazarcinin duygulandiran anlari 2 - yerel haberler - haberton
  Çorum’da Sakıp Sabancı’nın yeğeni iş insanı Demet Sabancı Çetindoğan, katıldığı bir programın ardından pazar yerini gezip esnafla sohbet etti.

  Çetindoğan, pazarcılık yapan Mevlide Bekçi’den çökelek satın aldı. Bu sırada Çorum Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, pazarcı kadına ‘Sabancı diye birisini duydunuz mu?’ diye sordu. Bekçi ise “Evet duydum, hatta televizyonlarda görüyorduk, o da Sakıp Sabancı, Çok zenginmiş, fakat ben onun bir konuşmasını izlemiştim, onun bir çocuğu vardı. ‘Bir tane ayakkabı almamışım. Çünkü hiç yürümemiş, alıp giydirememişim’ demişti. Zenginlik olsa neye yarar bacım, önce sağlık” yanıtını verdi. Mevlide Bekçi’nin sözleri Demet Sabancı Çetindoğan’ı duygulandırdı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler