TRY - Türk Lirası
EUR
17,4106
USD
16,2180
GBP
20,4819
CNY
2,4211
29 C
Ankara
31.6 C
İstanbul
32.7 C
İzmir
29 Mayıs 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSosyal MedyaCritical ve Da Poet, Red Bull 64 Bars'da konuk

  Critical ve Da Poet, Red Bull 64 Bars’da konuk

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Red Bull 64 Bars’ın Critical ve Da Poet’in konuk olduğu yeni bölümü, Samsung Galaxy iş birliğinde Red Bull TV ve HipHopLife YouTube hesabında Türkçe rap severlerle buluşturuluyor.

  Bugüne kadar İtalya’dan Japonya’ya Avustralya’dan ABD’ye kadar pek çok ülkede birçok ismin yeteneklerini sergilediği Red Bull 64 Bars, Türkiye’deki serüveninde Samsung Galaxy iş birliğinde, Türkçe Rap dünyasının iddialı isimlerini ağırlamaya devam ediyor.

  CRITICAL DA POET İLE STÜDYOYA GİRİYOR

  Critical ve da poet red bull 64 barsda konuk 1 - sosyal medya - haberton
  Critical ve Da Poet, Red Bull 64 Bars’da konuk

  Rap müzik ekseninde 64 satırlı şarkıların üretildiği ve Türkçe Rap alanında bir meydan okuma niteliği taşıyan Red Bull 64 Bars serisi, Samsung Galaxy iş birliğinde yeni bölümünü hayata geçiriyor. Türkçe Rap sahnesinin sevilen isimlerinden Critical, Da Poet ile stüdyoya giriyor. Critical’ın sıfırdan ortaya çıkardığı 64 satırlık parça, 5 Mayıs tarihinde Red Bull TV’de ve HipHoplife Youtube hesabında dinleyicinin beğenisine sunuluyor. Samsung Galaxy S22 Ultra telefonunun kamerası ile gerçekleştirilen sahne arkası çekimleri de 7 Mayıs tarihi itibarıyla Samsung Türkiye Youtube kanalında müzik severlerle buluşuyor.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler