16 C
Ankara
21.5 C
İstanbul
23 C
İzmir
Cuma, Haziran 25, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamÇiçekçilerde Anneler Günü yoğunluğu yaşandı

  Çiçekçilerde Anneler Günü yoğunluğu yaşandı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan tam kapanmada bu hafta sonu muaf tutulan çiçekçilerde Anneler Günü yoğunluğu yaşandı.

  Taksim’de yeni yerlerine taşınan çiçekçilerde oluşan kalabalık ise esnafın yüzünü güldürdü.

  Çiçekçilerde anneler günü yoğunluğu yaşandı
  Çiçekçilerde Anneler Günü yoğunluğu yaşandı

  Taksim Meydanı’ndaki tarihi Maksem’in önünde bulunan çiçekçiler, 4 yılın sonunda, bugün Tarlabaşı Bulvarı girişindeki yeni yerlerine taşındı. Taşınmadan kısa bir süre sonra “Anneler Günü” yoğunluğu yaşadığını söyleyen çiçekçiler, satışlardan memnun olduklarını dile getirdi. Çiçek almaya gelen vatandaşlar, çiçekçilerin kısıtlamadan muaf tutulmasından duydukları memnuniyeti dile getirdi. Yıllardır Taksim’de çiçek sattığını söyleyen esnaf ise, “Babaları, eşleri, çocukları bekliyoruz. Her keseye uygun çiçeğimiz var. Herkes annesinin yüzünü güldürsün” dedi.

  “İŞLERİMİZ İYİ, KISITLAMA VAR BİZE MÜSAADE ETTİLER ÇOK SEVİNDİK”

  20 yıldır Taksim’de çiçek sattığını söyleyen Şengül Evdedurmaz, “Çok şükür bugün işlerimiz iyi. Sağ olsunlar bize yer yaptılar. Geldik, ekmeğimizi alıyoruz. Kısıtlama var ama bize müsaade ettiler çok sevindik. Sabahtan beri çok gelen giden oldu. İşlerimiz güzel bugün. Annelerine çiçek alıyor herkes. Anneler unutulmaz.

  Koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan tam kapanmada bu hafta sonu muaf tutulan çiçekçilerde anneler günü yoğunluğu yaşandı.
  Koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan tam kapanmada bu hafta sonu muaf tutulan çiçekçilerde Anneler Günü yoğunluğu yaşandı.

  En çok buket çiçek sattık. Sevgililer Günü’nde gül, Anneler Günü’nde buket çiçekler gidiyor hep. Hazırlıyoruz buketleri renkli renkli. Satıyoruz. Kocaları, babaları herkesi bekliyoruz her keseye uygun çiçek var fiyatlar iyi. 30 liradan başlıyor” diye konuştu. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler