14 C
Ankara
9.9 C
İstanbul
17.9 C
İzmir
Pazar, Nisan 18, 2021
Diğer
  Yolda mısın? Haberi sesli dinle!
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatCevher Sezen Aksu'nun 3 şarkısını seslendirdi

  Cevher Sezen Aksu’nun 3 şarkısını seslendirdi

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Okunmalı

  Yolda mısın? Haberi sesli dinle!

  Arabesk ve pop şarkılarına kattığı özgün yorumuyla dikkat çeken şarkıcı Cevher Sezen Aksu’nun 3 şarkısını seslendirerek, klip çekti.

  Pandemi dönemini projeler geliştirerek, geçirdi. Cevher, 10 şarkılık cover projesinin ardından bu kez de Sezen Aksu‘nun 3 şarkısını seslendirerek, klip çekti.

  Cevher sezen aksu'nun 3 şarkısını seslendirdi
  Cevher Sezen Aksu’nun 3 şarkısını seslendirdi

  Türkiye’nin değişik illerinde sayısız konser veren Cevher, pandemi dönemini fırsata çevirerek, müzik çalışmalarını aralıksız sürdürdü. Konser programları olmadığı için stüdyoya giren Cevher, kendi tabiriyle ‘izole günleri daha kolay atlatıp, duygulara ortak olmak’ için 10 şarkılık cover projesini hayata geçirdi. ‘Yüreğimi dağlayan şarkılar’ adını verdiği dijital albümü resmi YouTube kanalından dinleyicilerin beğenisine sunan Cevher, ilk video klibi de ‘Her Gün İsyanım Var’a çekti.

  Bu projenin hemen ardından Sezen Aksu’nun seslendirdiği ‘Ben de Yoluma Giderim’, ‘Yazık’ ve ‘Sarı Odalar’ isimli 3 şarkıya single albüm hazırlayarak, 1’er ay arayla çektiği kliplerle gündeme gelen Cevher, şarkılara kattığı kendine has yorumuyla listelerde üst sıralarda yer aldı.

  Arabesk ve pop şarkılarına kattığı özgün yorumuyla dikkat çeken şarkıcı cevher sezen aksu'nun 3 şarkısını seslendirerek, klip çekti.
  Arabesk ve pop şarkılarına kattığı özgün yorumuyla dikkat çeken şarkıcı Cevher Sezen Aksu’nun 3 şarkısını seslendirerek, klip çekti.

  Pandemi döneminin her anını üretmekle geçirdiğini söyleyen Cevher, insanların eve kapandığı dönemde kendi evinin bir odasında ‘Pandemiyi nasıl fırsata çevirebilirim’ diye düşündüğünü, böylece yeni projeler ortaya koyduğunu söyledi.

  Sezen Aksu şarkılarının çok beğenildiğini hatırlatan Cevher, “Bu zor günleri birbirimize enerji vererek daha kolay atlatabileceğimizi düşünüyorum. Benim için bu dönemi yine müzikle geçirmek ve insanların ruhsal beklentilere cevap verebilmek, daha da önemlisi duygulara ortak olmak çok iyi geldi. Pandemi sebebiyle iptal olan konserler, susan müziğe rağmen üretmeye devam ediyorum. Son olarak Sezen Aksu şarkılarına 3 video klip çektim ve başta YouTube olmak üzere dijital platformlarda binlerce beğeni ve yorum aldım” dedi.

  Pandemi dönemini projeler geliştirerek, geçirdi. Cevher, 10 şarkılık cover projesinin ardından bu kez de sezen aksu'nun 3 şarkısını seslendirerek, klip çekti.
  Pandemi dönemini projeler geliştirerek, geçirdi. Cevher, 10 şarkılık cover projesinin ardından bu kez de Sezen Aksu’nun 3 şarkısını seslendirerek, klip çekti.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler