TRY - Türk Lirası
EUR
11,3383
USD
9,7300
GBP
13,4060
CNY
1,5244
RUB
0,1390
9.8 C
Ankara
13.5 C
İstanbul
17 C
İzmir
25 Ekim 2021, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatÇankaya'da Koray Avcı konseri düzenlendi

  Çankaya’da Koray Avcı konseri düzenlendi

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Ankara’nın başkent oluşunun 98. Yılı kutlamaları kapsamında Çankaya’da Koray Avcı konseri düzenlendi. Konsere Ankaralıların ilgisi büyüktü.

  Alper Taşdelen: “Yüreğinde Pir Sultan, Neşet Ertaş, Aşık Veysel, Cem Karaca olanlar, yüreğinde insan sevgisi olanlar yenilmez” 

  Çankaya Belediyesi tarafından Ankara’nın başkent oluşunun 98. Yılı kutlamaları kapsamında Koray Avcı konseri düzenlendi.  Dikmen Karapınar Mahallesi’nde gerçekleştirilen konsere Ankaralıların ilgisi büyüktü.     

  Çankaya Belediyesi Ankaralıları Koray Avcı ile buluşturdu. Ankara’nın Başkent oluşunun 98. Yılı kutlamaları kapsamında düzenlenen konserde Ankara’nın yetiştirdiği bir sanatçı olan Koray Avcı hayranlarıyla buluştu. Dikmen Karapınar Mahallesi’nde gerçekleşen konserde Ankaralı vatandaşlar müzik ve eğlence dolu bir gece yaşadı. 

  Çankaya'da koray avcı konseri düzenlendi
  Çankaya’da Koray Avcı konseri düzenlendi

  TAŞDELEN: “SİZE HİZMET ETMEK ONURDUR” 

  Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Ankara’nın Başkent Oluşunun 98. Yılı kutlamaları kapsamında gerçekleştirilen konser öncesinde vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. Binlerce vatandaşın katılımıyla gerçekleşen konserin ardından Koray Avcı’ya teşekkür ederek çiçek sunan Taşdelen; “Yüreğinde Pir Sultan, Neşet Ertaş, Aşık Veysel, Cem Karaca olanlar yenilmez. Yüreğinde insan sevgisi olanlar yenilmez” dedi. “Sizin için çalışmak ve hizmet etmek benim için bir onurdur. Çankaya Belediyesi rantın değil halkın belediyesidir” ifadelerinde bulunan Taşdelen, “Çankaya Belediyesi Cumhuriyetin, ay yıldızlı bayrağımızın ve Mustafa Kemal Atatürk’ün belediyesidir ve öyle olmaya da devam edecektir” dedi.   

  KORAY AVCI ANKARALILARI COŞTURDU 

  Ankara’da yetişen sanatçılardan Koray Avcı; Neşet Ertaş, Ahmet Kaya, Müslüm Gürses, Zeki Müren, Müzeyyen Senar, Barış Manço, Cem Karaca, Mahzuni Şerif, Kazım Koyuncu, Kayahan, Aşık Veysel ve Pir Sultan Abdal’ı anarak başladığıkonserinde şarkıları ve sahne performansıyla Başkentlilere keyifli bir gece yaşattı. Hareketli şarkılarıyla vatandaşları coşturan, Avcı’ya yaklaşık 3 saat konserde alanı dolduran binlerce vatandaş da eşlik etti.  

  Ankara’nın başkent oluşunun 98. Yılı kutlamaları kapsamında çankaya'da koray avcı konseri düzenlendi. Konsere ankaralıların ilgisi büyüktü.
  Ankara’nın başkent oluşunun 98. Yılı kutlamaları kapsamında Çankaya’da Koray Avcı konseri düzenlendi. Konsere Ankaralıların ilgisi büyüktü.

  ANKARA’NIN BAŞKENT OLUŞUNUN 98. YILI KUTLAMA TAKVİMİ:

  • 11 – 15 EKİM 2021 GÜN BOYU / MEÇHUL SEYYAHLARIN ANKARA FOTOĞRAFLARI SERGİSİ
  • Yer: Kuğulu Park ve Uğur Mumcu Parkı
  • 12 EKİM SAAT: 17.00 – 20.00 / GENÇLİK BANDOSU GÖSTERİLERİ
  • Yer: Bahçelievler 7. Cadde, Tunalı Hilmi Caddesi
  • 12 EKİM SAAT: 19.00 / “BİR BAŞKENTTİR ANKARA” SENFONİK KONSER
  • Yer: Zafer Park
  • 13 EKİM SAAT: 20.00 / BİR MASALDIR ANKARA KONSERİ
  • Yer: Yılmaz Güney Sahnesi
  • 14 EKİM SAAT: 18.00 / UĞUR KAVAS İLE ANKARA’DAN SAHNELER SERGİSİ VE ANKARA SİNEMASI ÜZERİNE SÖYLEŞİ
  • Yer: Doğan Taşdelen Çağdaş Sanatlar Merkezi
  • 15 EKİM SAAT: 20.00 / ZEYNEP BASTIK KONSERİ
  • YER: Çayyolu Arcadium AVM Arkası
  • 16 EKİM SAAT: 18.00  / SAZ CAZLA BULUŞUYOR KONSERİ  
  • Yer: Kuğulupark  

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler