16.4 C
Ankara
22.7 C
İstanbul
24 C
İzmir
Çarşamba, Haziran 23, 2021
Diğer
    Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerÇankaya Belediyesi ağaçları bahara hazırlıyor

    Çankaya Belediyesi ağaçları bahara hazırlıyor

    Avatar of haberton
    Habertonhttps://haberton.com/
    Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

    Son Dakika Haberleri

    Kasım ayında başlayan ve Mart sonuna kadar süren çalışmalarıyla binlerce sokak ağacının kurumuş dallarını temizleyen Çankaya Belediyesi ağaçları bahara hazırlıyor.   

    Çankaya Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da sokak ağaçlarının bakımını yapıyor.   

    Pandemi koşullarına rağmen çalışmalarını aralıksız sürdüren Belediye ekipleri, Kasım ayında başladığı ağaç bakımlarına devam ediyor. İlçe sokaklarındaki ağaçları kurumuş dallarından temizleyen ekipler, ağaçları güçlendirmenin yanı sıra vatandaşlar için oluşabilecek tehlikelerin de önüne geçmiş oluyor. Düşme tehlikesi olan dalları da temizleyen ekipler, vatandaşlardan gelen ihbarlara da müdahale ederek can ve mal güvenliğini koruyor. 

    Çankaya belediyesi ağaçları bahara hazırlıyor
    Çankaya Belediyesi ağaçları bahara hazırlıyor

    Kasım ayında başlayan ve Mart sonuna kadar devam edecek çalışmalarla ağaçlar, kurumuş dallarından arınacak ve daha güçlü bir hale gelecek.  

    Haber Bültenimize Abone Ol

    En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

    Çok Okunan Kategoriler

    Güncel Haberler