15.5 C
Ankara
18.1 C
İstanbul
19 C
İzmir
Cuma, Haziran 18, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerÇankaya asfalt çalışmalarında hız kesmiyor

  Çankaya asfalt çalışmalarında hız kesmiyor

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Çankaya Belediyesi ilçenin birçok noktasında sürdürdüğü tam kaplama, onarım ve yamadan oluşan asfalt çalışmalarında hız kesmiyor.

  Çankaya Belediyesi ilçenin birçok noktasında sürdürdüğü tam kaplama, onarım ve yamadan oluşan asfalt çalışmalarında hız kesmiyor.

  Çankaya Belediyesi asfalt sezonunun açılmasından bu yana çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İlçede yer alan 123 mahallenin 110’unda tam kaplama, onarım ve yama işlerinden oluşan çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

  Çalışmaların yoğunlaştığı yaz aylarında tam kapasite çalışan Çankaya Belediyesi 16 bin 261 ton asfalt serimini ilçenin sokak ve caddelerine gerçekleştirdi.

  Çankaya Belediyesi Ilçenin Birçok Noktasında Sürdürdüğü Tam Kaplama, Onarım Ve Yamadan Oluşan Çalışmalarında Hız Kesmiyor.

  Çankaya’da yer alan 123 mahallede ihtiyaç halinde çalışmalarını koordineli bir biçimde sürdüren Çankaya Belediyesi 37 cadde ve sokakta tam kaplama ile 511 cadde ve sokakta onarım çalışmalarını program dahilinde tamamladı.

  Çankaya asfalt çalışmalarında hız kesmiyor

  Ankara’nın büyük cadde ve bulvarlarında Büyükşehir Belediyesi ile koordineli bir şekilde çalışmalarını sürdüren Çankaya Belediyesi ilçede asfaltsız sokak ve cadde bırakmamak için var gücüyle çalışmalarını sürdürüyor.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler