18.2 C
Ankara
21.8 C
İstanbul
26 C
İzmir
Perşembe, Haziran 24, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerCaddeleri asfaltlamaya devam ediyorlar

  Caddeleri asfaltlamaya devam ediyorlar

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Kent merkezi ve kırsal mahallelerde yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdüren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, caddeleri asfaltlamaya devam ediyor.

  Son olarak vatandaşların yoğun olarak kullandığı Sevinç Caddesi ve İsmet İnönü 2 Caddesi’nde sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdi.

  Kent Merkezi Ve Kırsal Mahallelerde Yol Yapım Çalışmalarını Aralıksız Sürdüren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Caddeleri Asfaltlamaya Devam Ediyor.

  Kent merkezinde çalışmalarına hız veren Eskişehir Büyükşehir Belediyesisi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler, deformasyona uğrayan caddelerde gerçekleştirilen tespit çalışmalarının ardından sıcak asfalt ile yolları sürücüler için güvenli ve konforlu hale getiriyor. Ekipler bu kapsamda son olarak Sevinç Caddesi ve İsmet İnönü 2 Caddesi’nde gerçekleştirdiği çalışmalar ile yolların kalitesini yükseltti. Caddelerde sorunlu alanların sıcak asfalta kavuşturulduğunu belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, hem merkezde hem de kırsal mahallelerde ihtiyaç duyulan alanlarda çalışmaların yaz boyunca devam edeceğini ifade ettiler. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler