TRY - Türk Lirası
EUR
20,780
USD
19,052
GBP
23,485
CNY
2,790
23 Mart 2023, Perşembe
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerÇamlıca Tepesi beyaza büründü

Çamlıca Tepesi beyaza büründü

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

İstanbul’da gece saatlerinde etkili olan kar yağışıyla Çamlıca Tepesi de beyaza büründü. Kar yağışı sonrası Çamlıca Tepesi’nde yürüyüş yaparak, hatıra fotoğrafı çektirenler olduğu gözlendi. 

İstanbul’da beklenen kar yağışı gece saatlerinde başladı. Anadolu Yakası’nın yüksek kesimlerinde etkisini gösteren kar yağışı sonrası, yeşil alanlar ve evlerin çatıları karla kaplandı. Kar yağışı sonrası Çamlıca Tepesi’nde yürüyüş yapmaya ve hatıra fotoğrafı çektirmek için gelenler olduğu gözlendi. 

Kar manzarasını görüntüleyen bir kişi “Kazakistan’dan dün Türkiye’ye geldik. Çamlıca Tepesi’ne çıktık, manzarası çok güzel. Arkadaşlar da çok beğendi. Avrupa yakası da buradan gözüküyor” diye konuştu.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler