TRY - Türk Lirası
EUR
20,209
USD
18,831
GBP
22,757
CNY
2,775
8 Şubat 2023, Çarşamba
Ana SayfaYazarlarBurcu Gönder'li 'Üç Günlük Dünya' için geri sayım

Burcu Gönder’li ‘Üç Günlük Dünya’ için geri sayım

Çağdaş Özgül
Çağdaş Özgülhttps://haberton.com/
Çağdaş Özgül, Mersin/Tarsus'da doğdu. İlk orta ve lise eğitimini burada tamamladı. Çağ Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Üniversite yıllarında, kurucusu olduğu kültür kulübüyle bir çok kültürel etkinliğin hazırlayıcısı oldu. Yazım dünyasına da bu etkinliklerdeki çalışmaları ile beraber başladı. 2021 yılından bu yana HaberTon.com bünyesinde görev yapmaktadır.

Haftanın Öne Çıkanları

Başarılı oyuncu Burcu Gönder ‘in yeni filmi Üç Günlük Dünya ‘nın sinemaseverlerle buluşacağı gün belli oldu. Çekimleri geçtiğimiz yılın son günlerinde tamamlanan film Ramazan Bayramının ilk günü olan 21 Nisan 2023’ de sinema salonlarındaki yerini alacak.

Gönder’in yanı sıra Erkan Petekkaya, Erkan Çelik, Bülent Parlak, Begüm Öner, Bülent Çolak, Ayhan Taş’ın oyuncu kadrosunu oluşturduğu film seyirciyi kahkahaya boğmayı hedefliyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda Caner Erzincan otururken, yapımcılığını LEC yapım üstleniyor.

Burcu gonderli uc gunluk dunya icin geri sayimw - yazarlar - haberton
Burcu gönder'li 'üç günlük dünya' için geri sayım 1

Kadın komedi oyuncular arasında ilk akla gelen isimlerden olan, oynadığı projelerde kalitesini her zaman ortaya koyan Burcu Gönder, Üç Günlük Dünya’da halk arasında eli maşalı olarak tabir edilen baskın yapıda bir kadın olan Neslihan karakterine hayat verecek.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler