TRY - Türk Lirası
EUR
19,363
USD
18,592
GBP
22,480
CNY
2,591
26 Kasım 2022, Cumartesi
Ana SayfaYazarlarBurcu Gönder yeni filmiyle izleyici ile buluşacak

Burcu Gönder yeni filmiyle izleyici ile buluşacak

Çağdaş Özgül
Çağdaş Özgülhttps://haberton.com/
Çağdaş Özgül, Mersin/Tarsus'da doğdu. İlk orta ve lise eğitimini burada tamamladı. Çağ Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Üniversite yıllarında, kurucusu olduğu kültür kulübüyle bir çok kültürel etkinliğin hazırlayıcısı oldu. Yazım dünyasına da bu etkinliklerdeki çalışmaları ile beraber başladı. 2021 yılından bu yana HaberTon.com bünyesinde görev yapmaktadır.

Haftanın Öne Çıkanları

Sinema ve televizyon dünyasının sevilen başarılı oyuncusu Burcu Gönder yeni filmiyle sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Burcu Gönder, yaz aylarında çekilen ve başrolünde yer aldığı Kiralık Baba filminin ardından yeni bir projeye daha imza atacak.

Çekimleri devam eden komedi türündeki filmin ismi Üç Günlük Dünya Muhittin Abi. Komedi diyince akla gelen en başarılı isimlerden olan Burcu Gönder’in filmde nasıl bir rolde karşımıza çıkacağı şimdiden merak konusu.

Burcu Gönder yeni filmiyle izleyici ile buluşacak
Burcu Gönder yeni filmiyle izleyici ile buluşacak

LEC yapımın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenlik koltuğunda Caner Erzincan’ın oturduğu filmin yakında sinema salonlarında izleyiciyle buluşması bekleniyor.

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler