TRY - Türk Lirası
EUR
17,8790
USD
18,4396
GBP
19,9644
CNY
2,5868
10.5 C
Ankara
14.7 C
İstanbul
12 C
İzmir
26 Eylül 2022, Pazartesi
Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatBülent Ersoy ve Mustafa Keser aynı sahnede

Bülent Ersoy ve Mustafa Keser aynı sahnede

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Kuruçeşme Açıkhava Konserleri’nde Bülent Ersoy ve Mustafa Keser sevenlerine müzik ziyafeti verdi

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri, önceki akşam Türk Sanat Müziği’nin divası Bülent Ersoy ve Türk Müziği’nin usta yorumcusu Mustafa Keser’i ağırladı.

Konserin ilk yarısında sahneye çıkan Mustafa Keser, ‘Benzemez Kimse Sana’ parçasıyla seyircisini selamladı. Daha sonrasında ‘Tutku, Yeşil Yeşil’ gibi geçmişten günümüze en sevilen parçalarını sevenleriyle söyledi. Seslendirdiği şarkılarla hayranlarını mest eden sanatçı, yaptığı esprilerle de Kuruçeşme’yi kahkahaya boğdu.

Bulent ersoy ve mustafa keser ayni sahnede - kültür ve sanat - haberton
Bülent ersoy ve mustafa keser aynı sahnede

MİLENYUM KLEOPATRASI

Sahneden alkışlarla uğurlanan Keser, ikinci bölümde sahneyi Bülent Ersoy’a bıraktı. Diva, ‘Elveda’ şarkısıyla sahneye giriş yaparak, birbirinden güzel parçalarını sırasıyla sevenleri için söyledi. Türk Sanat Müziği’nin divası Bülent Ersoy, şarkıları kadar ihtişamı ile de izleyenleri mest etti. Kuruçeşme konserine Kleopatra olarak çıkan Ersoy, Pınar Kerimoğlu’nun tasarladığı kostümle göz kamaştırdı. Tasarımı, hazırlığı ve dikimi 3 hafta süren elbiseye yaklaşık 1400 adet çivi ve 1000 adet swarovski taş işlendi. 20 metre zincir kullanılan elbisenin ipek kumaşı Milano’dan getirtildi. Milenyum Kleopatra’sı olarak tasarlanan elbise ile diva, izleyenleri büyüledi.

Bulent ersoy ve mustafa keser ayni sahnede 3 - kültür ve sanat - haberton
Bülent ersoy ve mustafa keser aynı sahnede

DEVLERİN DÜETİ

Konserin sonunda aynı sahneyi paylaşan Bülent Ersoy ve Mustafa Keser ‘Ela Gözlüm, Yürü Dilber Yürü’ gibi parçalarda düet yaparak muhteşem bir finale imza attılar. Güçlü yorumlarıyla Kuruçeşme’yi inleten iki usta, dakikalarca ayakta alkışlandı. Müzikseverlerin yoğun ilgi gösterdiği konserde Bülent Ersoy ve Mustafa Keser, geçmişten bugüne iz bırakan şarkılar ile zamanda yolculuk yaşattı.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler