26.4 C
Ankara
15.9 C
İstanbul
27 C
İzmir
Salı, Mayıs 18, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerModa ve KadınBoyner, Anne Sözü Dinleyin diyor

  Boyner, Anne Sözü Dinleyin diyor

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Boyner, toplumsal farkındalığı artırmayı hedefliyor. “Anneler Günü” Reklam Filminde “Anne Sözü Dinleyin” diyor.

  Boyner, Anneler Günü için hazırlanan reklam filminde annelik kavramına ve annelerden beklenenlere dikkat çekerek toplumsal farkındalığı artırmayı hedefliyor.

  “Anne Sözü Dinleyin!” başlıklı kampanya, anneliğin sokulduğu kalıpları eleştirirken, kadınların bu kalıplara uymadan da kendi istediği şekilde harika bir anne olabileceğini farklı bir bakış açısıyla ele alıyor. Bir süredir kültürel değerlerimizin önemini ve güzelliğini “Bizim Tarzımız Güzel” kampanyasıyla dile getiren Boyner, bu reklam filminde de “Bizim annelerimizin her tarzı güzel” diyor.

  Boyner, anne sözü dinleyin diyor
  Boyner, Anne Sözü Dinleyin diyor

  Kadınların toplumsal tabu ve yönlendirmelere gerek duymadan iyi bir anne olabileceğinden yola çıkan ve konuyla ilgili farkındalık yaratmak isteyen reklam filmi “Anne sözü dinleyin. Annelere karışmayın!

  Boyner, toplumsal farkındalığı artırmayı hedefliyor. “anneler günü” reklam filminde “anne sözü dinleyin” diyor.
  Boyner, toplumsal farkındalığı artırmayı hedefliyor. “Anneler Günü” Reklam Filminde “Anne Sözü Dinleyin” diyor.

  İstersek işte istersek evde kariyer yaparız…Ses etmeyin! Anne sözü dinleyin! Kendimize mi bakıyoruz, keyfimize mi bakıyoruz. Siz kendinize dert etmeyin.

  Boyner, anneler günü için hazırlanan reklam filminde annelik kavramına ve annelerden beklenenlere dikkat çekerek toplumsal farkındalığı artırmayı hedefliyor.
  Boyner, Anneler Günü için hazırlanan reklam filminde annelik kavramına ve annelerden beklenenlere dikkat çekerek toplumsal farkındalığı artırmayı hedefliyor.

  Anne sözü dinleyin! Evladımızı ister beşikte, ister koynumuzda yatırırız. Kimi ilgilendirir, boş verin!” diyerek annelerin kendisi ve çocuğu için en iyisini bileceğine vurgu yapıyor ve herkesi anne sözü dinlemeye davet ediyor.

  “anne sözü dinleyin! ” başlıklı kampanya, anneliğin sokulduğu kalıpları eleştirirken, kadınların bu kalıplara uymadan da kendi istediği şekilde harika bir anne olabileceğini farklı bir bakış açısıyla ele alıyor.
  “Anne Sözü Dinleyin!” başlıklı kampanya, anneliğin sokulduğu kalıpları eleştirirken, kadınların bu kalıplara uymadan da kendi istediği şekilde harika bir anne olabileceğini farklı bir bakış açısıyla ele alıyor.

  Her zaman olduğu gibi Anneler Günü’nde de tüm kadınların yanında olduğunun altını çizen Boyner’in “Anne Sözü Dinleyin!” reklam filmi “Kalıplara sığmayan kocaman kalpli annelerimizin, Anneler Günü kutlu olsun. Bizim annelerimizin her tarzı güzel.” mesajıyla bitiyor.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler