TRY - Türk Lirası
EUR
17,4798
USD
16,7614
GBP
20,2897
CNY
2,5013
17.9 C
Ankara
22.5 C
İstanbul
27 C
İzmir
3 Temmuz 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıBoreas Teknoloji, Data Centre Frankfurt'a katıldı

  Boreas Teknoloji, Data Centre Frankfurt’a katıldı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Boreas Teknoloji, Data Centre World Frankfurt’ta veri merkezi sektörünün önemli markalarının bulunduğu gerçek veri merkezi deneyimi sunan alanda soğutma tedarikçisi olarak DC Pro Hassas Kontrollü Dx Klima Cihazı ile yer aldı.

  Geçtiğimiz hafta Messe Frankfurt’ta yapılan ve 10 binden fazla misafirin ziyaret ettiği Data Centre World Frankfurt’ta, sektörün dev isimleri bir araya geldi. Bu kapsamda veri merkezlerinin iklimlendirme ihtiyaçlarına özel, ileri teknolojik çözümler üreten Boreas Teknoloji, veri merkezi sektörünün önemli markalarının bulunduğu gerçek veri merkezi deneyimi sunan alanda, soğutma tedarikçisi olarak DC Pro Hassas Kontrollü Dx Klima Cihazı ile yer aldı.

  Boreas teknoloji data centre frankfurta katildi 1 - i̇ş dünyası - haberton
  Boreas Teknoloji, Data Centre Frankfurt’a katıldı

  Misafirlerini dünya standartlarındaki iklimlendirme çözümleriyle buluşturan Boreas Teknoloji’nin, üretimini yaptığı DC Pro Hassas Kontrollü Dx Klima Cihazı, alanında lider birçok önemli şirketin veri merkezi projelerinde tercih edildi. Toplamda 11 model ve sunduğu 8-82 kilovat soğutma kapasitesi aralığına sahip özellikleri sayesinde kesintisiz sistem güvenilirliği sağlayan cihaz, veri merkezlerinin sıcaklık ve nem değerlerini istenilen değerlerde sabit aralıkta tutuyor. Ayrıca enerji tasarrufu odaklı, yüksek verimli yapısıyla yarınlara değer sağlıyor ve yeşil veri merkezi projelerinin de vazgeçilmez tercihi olmaya hazırlanıyor.

  ÖZEL OLARAK GELİŞTİRDİĞİ ÜRÜNLERİNİ ARTIRMAYA DEVAM EDİYOR 

  Veri merkezi sektörü için özel olarak sunduğu, teknolojik çözümleri artırmak hedefiyle çalışmalarına hız kesmeden devam eden Boreas Teknoloji, yaptığı Ar-Ge ve Ür-Ge faaliyetleriyle veri merkezi sektörünü yakın zamanda Kabinet Çözümleri ve Mobil Veri Merkezi Çözümleri gibi yeni ürünleriyle de buluşturmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl ihracat oranını toplam cirosunun yüzde 50’sine ulaştıran Boreas Teknoloji, dünya çapında faaliyetlerini genişletmeye ve ürünlerini ihraç etmeye devam etmek için yatırımlarını sürdürüyor. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler