20.7 C
Ankara
25.3 C
İstanbul
25.7 C
İzmir
Pazar, Ağustos 1, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerBodrum'daki yangın kontrol altına alındı

  Bodrum’daki yangın kontrol altına alındı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Muğla Bodrum’daki yangın 2,5 saatte kontrol altına alındı

  Muğla Bodrum ilçesinde otluk ve sazlık alanda çıkan yangın endişe yarattı. Orman Bölge Müdürlüğü ile itfaiye ekiplerinin yoğun çabası ile yangın 2.5 saatte kontrol altına alındı. 

  Bodrumdaki yangin kontrol altina alindi 2 - yerel haberler - haberton
  Bodrum’Daki Yangın Kontrol Altına Alındı

  Bodorum’un Gümüşlük Mahallesi Samanlık mevkisinde otluk ve sazlık alanda, saat 21.10 sıralarında yangın çıktı. Dere yatağında yükselen alevleri fark edenler, jandarma, itfaiye ve Orman Bölge Müdürlüğüne haber verdi. Yangının çıktığı bölgeye 3 kilometre uzaklıkta akaryakıt istanyonu bulunması endişeyi artırdı. Jandarma ekipleri çevre güvenliği alırken, iş makinaları bölgeye ulaşılması amacıyla yol açma çalışmaları başlattı. Bölgeye Orman Bölge Müdürlüğüne ait 6 arazöz, 2 iş makinesi, su tankerleri ve 20 işçinin yanı sıra Muğla Büyükşehir İtfaiye Daire Başkanlığı Bodrum Grup Amirliğine bağlı 8 itfaiye aracı ve 30 personel sevk edildi.

  İş makineleri ile yangının yakınına kadar yol açılırken, ekipler de müdahalelerini yoğun şekilde sürdürdü. Alevlerin yayılmasının önünü kesen ekiplerin çabaları ile yangın saat 23.30 sıralarında kontrol altına alındı. Soğutma çalışmaları sürdürülüyor. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler