TRY - Türk Lirası
EUR
17,4798
USD
16,7614
GBP
20,2897
CNY
2,5013
23.2 C
Ankara
28.7 C
İstanbul
32 C
İzmir
2 Temmuz 2022, Cumartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıBiTaksi Kızılay ile işbirliği yaptı

  BiTaksi Kızılay ile işbirliği yaptı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  14 Haziran Dünya Gönüllü Kan Bağışçıları Günü kapsamında, BiTaksi Kızılay ile anlamlı bir iş birliğine imza attı.

  BiTaksi, gönüllü kan bağışı yapmak isteyen yolcuları 14 Haziran Salı günü, Kızılay tarafından belirlenmiş olan, İstanbul’un iki yakasındaki iki farklı noktaya, 50 liraya kadar ücretsiz taşıyacak. Bu tutarı geçen mesafede ise 50 lira indirim yapılacak. 

  Avrupa Yakası için Şişli Cevahir AVM, Anadolu Yakası için ise Kadıköy İskele Meydanı’nda bulunan bağış noktalarına ulaşmak isteyen gönüllü kan bağışçıları, BiTaksi uygulaması üzerinden 50 liralık giderse bir ücret ödemeyecek. Tutar bu rakamın üstüne çıkarsa da 50 lira indirim olacak. Böylece kan bağışı noktalarına kolayca ulaşım sağlanacak. 

  Bitaksi kızılay ile işbirliği yaptı
  BiTaksi Kızılay ile işbirliği yaptı

  Kızılay ile iş birliğine imza atmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen BiTaksi CEO’su Kaan Sancaklıproje ile ilgili düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi:

  “Ülkemizde her yıl 3 milyon kişinin kana ihtiyacı olduğunu göz önünde bulundurursak, bu konuda daha fazla farkındalık yaratmaya ihtiyacımız olduğunu görüyoruz. Kızılay iş birliğimizle, toplum genelinde kan bağışı bilincinin güçlenmesini destekliyoruz. Toplumsal sağlık bilincini artıracak bu tür projeleri desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler