TRY - Türk Lirası
EUR
17,8960
USD
18,5428
GBP
19,9834
CNY
2,5734
18.3 C
Ankara
24.7 C
İstanbul
28 C
İzmir
29 Eylül 2022, Perşembe
Ana SayfaHaberlerYaşamBir tam bir yarım vosvos ile karavan yaptılar

Bir tam bir yarım vosvos ile karavan yaptılar

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Düzce’de, Yasemin Nuran Açık’ın 1 tam ve 1 yarım vosvos ile karavan yapımı ilgi odağı oldu. Yarım vosvosu bagaj olarak kullanıp, üzerine çadır kurduran Açık, önündeki bagaja ise portatif masa yaptırdı. Açık, araçlarına ‘pembe aşk’ adını verdiklerini söyledi.

Kamp hayatını seven Yasemin Nuran Açık, kendisine ait vosvosun arkasına yarım vosvostan bagaj yaptırdı. Yarım vosvosu çeki demiriyle kendi aracına bağlayan Açık, yarım kısmın üzerine çadır koydurdu ve aracın ön kısmındaki bagaj içine de portatif masa yaptırdı. Pembe renkli tam ve yarım vosvos, 3 kişinin rahatça konaklayacağı yaşam alanı haline getirildi. 

Bir tam bir yarim vosvos ile karavan yaptilar 1 - yaşam - haberton
Düzce’de, yasemin nuran açık’ın 1 tam ve 1 yarım vosvos ile karavan yapımı ilgi odağı oldu. Yarım vosvosu bagaj olarak kullanıp, üzerine çadır kurduran açık, önündeki bagaja ise portatif masa yaptırdı. Açık, araçlarına ‘pembe aşk’ adını verdiklerini söyledi.

Yasemin Numan Açık, araçlarına ‘pembe aşk’ adını verdiklerini belirterek, “Türkiye’de aslında bu tek. Klasik otomobillerde 1,5 vosvos. Tek bir vosvos değil. Arkada yarım kasa kısmını daha çok depolama için kullandık. İçinde bavul ve diğer malzemeler konulabiliyor. Vosvosların motor kısmı arkasında, ön kısmı bagaj olarak kullanılıyor. Oraya özel bir masa tasarladık. Arka kısmında ise depolama alanının üzerinde bir çadır var. Çadırda 3 kişi rahatlıkla konaklayabiliyor. Bütün kamp malzemeleri içerisinde. Kamp hayatını biz çok seviyoruz. Biz vosvosu bir karavana çevirdik. Trafikte hiçbir sorun yaşamıyoruz ancak oldukça dikkat çekiyor” dedi. 

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler