TRY - Türk Lirası
EUR
18,1408
USD
18,5020
GBP
20,6298
CNY
2,6000
28 C
Ankara
26.2 C
İstanbul
32 C
İzmir
1 Ekim 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerBeyoğlu'nda okullar yeni eğitim ve öğretim yılına hazır

Beyoğlu’nda okullar yeni eğitim ve öğretim yılına hazır

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Titizlikte gerçekleştirilen çalışmayla ilçede bulunan Beyoğlu’nda okullar yeni eğitim ve öğretim yılına hazır hale getirildi.

Beyoğlu Belediyesi, yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasına sayılı günler kala ilçede bulunan tüm okullarda temizlik ve dezenfekte çalışması gerçekleştirdi. Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, “Öğrencilerimizin ve velilerimizin içi ferah olsun. Tüm okullarımızın içini, dışını ve bahçesini temizleyerek dezenfekte ettik” dedi.

Beyoğlu Belediyesi, 2021-2022 eğitim öğretim yılının başlamasına sayılı günler kala, ilçedeki bütün okulları eğitime hazır hale getirdi. Öğrencilerin daha iyi ve daha sağlıklı koşullarda eğitim almalarını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen çalışma kapsamında ekipler, okulların bahçeleri başta olmak üzere duvarları, yerleri ve sıraları özel ilaçla temizlendi.

Beyoğlu'nda okullar yeni eğitim ve öğretim yılına hazır
Beyoğlu’nda okullar yeni eğitim ve öğretim yılına hazır

Kovid-19 salgınına karşı dezenfekte çalışması yapıldı. Titizlikte gerçekleştirilen çalışmayla ilçede bulunan okullar yeni eğitim ve öğretim yılına hazır hale getirildi.

“ÖĞRENCİLERİMİZİN VE VELİLERİMİZİN İÇİ FERAH OLSUN”

Çalışmalara yönelik bilgi veren Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, “Öğrencilerimizin ve velilerimizin içi ferah olsun. Beyoğlu Belediyesi olarak okullarımızda gerekli hazırlık çalışmalarını yaptık. Tüm okullarımızın içini, dışını ve bahçesini temizleyerek dezenfekte ettik. Çalışmalarımız eğitim dönemi boyunca da düzenli olarak devam edecek. Öğrencilerimiz sadece derslerine odaklansınlar. Biz her zaman onların yanındayız. Yeni eğitim ve öğretim yılında tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” diye konuştu. 

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler